0
clear
  • Надгради Индустриски Спалната соба Ѕид Светилки Приклучок со Switch Гроздобер Ѕид Читање Светлина Едноставност Sconces Сет од 2
  • -20%
  • -20%
Надгради Индустриски Спалната соба Ѕид Светилки Приклучок со Switch Гроздобер Ѕид Читање Светлина Едноставност Sconces Сет од 2

Надгради Индустриски Спалната соба Ѕид Светилки Приклучок со Switch Гроздобер Ѕид Читање Светлина Едноставност

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔ИНДУСТРИСКИ ДИЗАЈН : Lumiled Гроздобер Ѕид Светилка.Стил : Индустриски, Традиционално, Арт Деко, Куќа, Селски, Ретро.Идеален за штала, farmhouse, спална соба, купатило, кујна, итн. ✔ЗАМАВ РАКА ФУНКЦИЈА : Постојат 2 Зглобови на светилка за да се направи тоа занишан вертикално (Не странично движење),го Осветлува просторот што го сакате. ✔ВИСОК КВАЛИТЕТ : Материјал : Метал.Боја : Црно Тело со Злато Заеднички.Димензии : Арм 9.4",абажур Кол 7.3",Должина на Кабелот : 5.6 ft.Доаѓа со on/off прекинувач моќ кабли. ✔ЛЕСНО ДА се СМЕНИ СИЈАЛИЦА : Напон : 110-240 V за Северна Америка.E26 штекер.Сијаличката НЕ се Вклучени.Достапни Сијалица видови : LED, CFL, блескаво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Слика број 1

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

Накит за складирање : Големи trinket случај со доволно простор за часовници, козметика и повеќе Со мал ринг�

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Нема машина за миење е потребно ▶ Употреба : погоден е за секојдневна табела декорација.Тоа може да се к�

Please wait...