0
clear
  • Стол Нога Кат Заштитници, 28Pcs Силикони Стол Нога Опфаќа Мебел Нога Заштитник со Чувствува Влошки Табела Нога Капи за Намалување на Бучава, Лесно да се Движите (Транс
  • -20%
  • -20%
Стол Нога Кат Заштитници, 28Pcs Силикони Стол Нога Опфаќа Мебел Нога Заштитник со Чувствува Влошки Табела Нога Капи за Намалување на Бучава, Лесно да се Движите (Транс

Стол Нога Кат Заштитници, 28Pcs Силикони Стол Нога Опфаќа Мебел Нога Заштитник со Чувствува Влошки Табела Нога

DEN 527.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние разбираме дека ќе ви се најде тоа тешко да се толерира груби звукот на движење на мебел, кои можат да бидат досадни и да предизвика гребнатини на вашата сакана подови и дури носат и солза на вашиот стол нозе.Можете да продолжите да ги користите нашите осигурување во вашата нова локација по движат без да се трошат пари.Секој проблем со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тоа може да се примени на круг и квадрат стол нозете на различни форми, како што се софи, чаир нога капи, табели, кабинети, кревети, и кафе маси.Anivia надгради стол нога заштитник : комбинација од мек чувствува и висок квалитет со силиконска да се заштити вашите прекрасни подови и мебел.Ние ја разбираме болката сте го доживеале со стап-на стол нога влошки, кои предизвикуваат коса и прашина за да се акумулира во подножјето на стол, и лесен-за-отстранете влошки кои го напушти остаток лепак на подот.Идеален подарок за вашето семејство, пријатели и да се заштити нивниот дом.Вашиот мебел ќе се врати во неговата оригинална, неоштетени државата по демонтажа на нашите производи.Трајни, не-токсични и безбедно за деца и домашни миленици.Намалување на бучава додека ефикасно заштита на подот од гребнатини и да имаат добар сон.Вашиот мебел ќе се врати во неговата оригинална, неоштетени државата по демонтажа на нашите производи. 【Широка Примена】На силиконски мебел влошки се погодни за стол нога капи со големина на 0.Како што се гледа на ТВ производи, Никогаш не падне, пофлексибилна, нема да се деформира додека се протегала.Ние разбираме својата беспомошност кога се соочуваат со стол нога влошки засилен со нокти кои лесно може да падне и постојано да наштети на вашиот мебел и тротоарите. 【Обновливи & Трајни】стол нога кат опфаќа може да се користи на нова стол откако беше отстранет, тоа може да се користи многу пати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Самолепливи чувствува влошки се лесно да се инсталира и да понудат отпорно на гребење заштита на кабине

✿【Најновата Надградба &Висок Квалитет】:Пакет се вклучени 24 КОМПЈУТЕРИ.Премиум силикони и се чувству�

Донесува квалитет TRP гумени материјал, издржлив и практични.Доаѓаат со самолепливи, не треба да се купи �

【Shiled подот】Кога целата Силиконска Стол Нога Кат Заштитници е инсталиран,не само подобро shiled мебел ноз�

✶ПРОВЕРЕТЕ ја ГОЛЕМИНАТА ПРЕД КУПУВАЊЕ✶ Од силициум стол нога заштитници се погодни за мебел нога гол

Вкупна Големина : (издржливи во употреба) 20 x 4mm / 0.8" x 0.12" (најновата технологија) (D*T); Нето Highend производ Теж

Нето Тежина : 6g; Пакет Содржина : 16pcs x Мебел Заштитник Подлога.Име На Производ : Мебел Заштитник Подлога.М�

Големи се Чувствува Листови сетот содржи 8 парчиња 8"x6" и 5mm дебелина тешки чувствува листови во 4 бои за д

ПРЕМИУМОДДЕЛЕНИЕ 5 MM КОМЕРЦИЈАЛНИДЕБЕЛИНА ЧУВСТВУВА ВЛОШКИ Дизајнирани да бидат долготрајни и понуди �

5 cm The единствена димензија е 1.Овие Вратата Браници Широко Се Користат За Кабинети, Фиоки, Врати, Табела Б

Пакет се вклучени : 4 парчиња / set стол нозе капак.Тие се добри кат заштита ги покрива.Боја : кафена,црна,тр�

Широка Примена : Тоа лесно може да ви помогне транспорт тешки мебел, како што кревети, маси, кабинети, обл

Нето Тежина : (издржливи во употреба) 5g; Пакет Содржина : 4pcs x (најновата технологија) Мебел Помине Highend про

✅ МЕБЕЛ ИЗРАМНУВАЊЕ>>>>>Зголемување 1 / 2 да 14 / 1 инчи Висина прилагодување на ногата.Не дозволувајте вашио

Амортизирање и шок апсорпција : овие амортизирање влошки се погодни за стакло десктоп, фото рамки, врати

Лист на 100 мали Цилиндрични облик браници мерење 12.7 мм (1 / 2") Дијаметар x 3.5 mm Дебелина; Боја : Транспарентн�

Please wait...