0
clear
  • LQAYLL Капка Вода Првенство,Двојно-Layer Анти-scalding Топлинска Изолација Млеко Чаша,од не ' Рѓосувачки Челик Вода Чаша со Капак,Погоден за Домашна Канцеларија,Итн.350ml (Боја
  • -20%
  • -20%
LQAYLL Капка Вода Првенство,Двојно-Layer Анти-scalding Топлинска Изолација Млеко Чаша,од не ' Рѓосувачки Челик Вода Чаша со Капак,Погоден за Домашна Канцеларија,Итн.350ml (Боја

LQAYLL Капка Вода Првенство,Двојно-Layer Анти-scalding Топлинска Изолација Млеко Чаша,од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 1072.56

Достапност
Достапно за нарачка

ПРЕДНОСТИ на производите : високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал дизајн,вистински материјали не се плашат да се споредат,со голем калибар дизајн,подлабоко чистење,360-степен на прочистување и нема мртви краеви,мазна и слободни,развој и конотација коегзистираат.5/Ширина 9. ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА : храна-одделение за нега,поздрав пиење,ефективна ладно и топлинска изолација,ладни пијалоци во лето,не е лесно да се кондензација на надворешниот ѕид,деликатна и беспрекорно,не е лесно да попуштат или нула.ДОМАШНИ ПАТУВАЊЕ : Вие не може да се стави на куп во автомобил,погоден за дома,плажа одмор,канцеларија,партија,RV патување,кабината патување,кампување,планинарење,пикник,релаксирачки пиење време,со пријатно расположение.Применливи места : канцеларија,дома,ресторан,автомобил,отворено,дневна,cafe The пакетот вклучува : 1 x Преносни слама cup After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања или проблеми по купувањето,ве молиме контактирајте го нашиот е-маил,ние ќе ви обезбедиме со 7 *24 часа услуга.Име на производ : преносни слама cup Function : запечатени и течење-proof Structure : Double Color : црна,златна,црвена,бела,Купот на материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик material Drinking устата дизајн : лак купот на устата дизајн,мазна experience Heat зачувување : храна-одделение за нега,ефикасна топлинска заштита,побезбедно да drink A купот на мулти-цел : подготовка на миризливи чај,занает миризливи чај,кафе,овошје, чај,итн.МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик материјал +PP материјал,безбеден и еколошки пријателски,здрав и без мирис,ладни и топли пијалоци се направи,вода за пиење не е мала работа!Должина 9 /Висина 11.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува 18 / 8 нерѓосувачки челик двоен ѕид вакуум изолација.Не �

Кога додавате врела вода првенство, тоа не треба премногу да се целосно да се спречи scalds од преполнети.З�

Деца Шише за Вода : Нерѓосувачки Челик материјали.Нашите стилски шишиња се доволно мали за деца раце, но

Подарок : Овие Нерѓосувачки Челик Термос Е Најдобар Избор За денот на Благодарноста / Благодарноста / Бо�

Не додавајте сув мраз, газирани пијалоци и други течности кои се лесни за да се произведуваат високо при

холдинг време над 45 ¡æ за 10 часа, а 65 ¡æ за 6 часа.Големина 27.За Производи : може да Постојат 02cm грешки во г�

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир�

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из�

Одлично За Спорт : Дали Сте Во Пракса Или Игра,Овој Трајни Нерѓосувачки Челик Шише Е Совршен За Да Се Зад�

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, јас верувам дека тие ќе се супер се допаѓа.�

*【Долготрајни Изолација】држи вашиот пијат ЛАДНА, за период до 24 часа и ТОПЛА за 612 часа 【304 од не ' Рѓосу�

Лесно да се чистиНП течењедоказ силиконски прстен е вграден во капакот.Ова шише за вода е течењедоказ и

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики Поради разл

20oz Деца Шише за Вода Термос со Слама Капак,Течење Доказ, Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик, Двој�

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа �

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло �

Тогаш ви треба нашата вода првенство ★ГОЛЕМИНА★ големината е 266 ✔[Солиден И Издржливи]:Оваа термичка �

Доаѓа со 1 ротирачки шише капаче, 1 вграден во пропустливи вентил и 1 слама Полиетилен слама, безбедно и б�

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и �

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Голем екран интелигентни температура на екранот.Лесно да се разбере внатрешната температура на течнос�

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,�

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк�

Додека Вакуум Печат Помага Во Спречување На Течни Успеваат Надворешниот Ѕид.Подарок : Овие Нерѓосувачк�

❤ Вакуум Изолирани : Нашата вода југ со двојно ѕидови вакуум изолација По пополнување расипливи пијало�

Please wait...