0
clear
  • Homradise Smart Аудио Анти-Сини Очила за Безжична Bluetooth со Отворен Уво Слушалки Слушате Музика и Рака-Бесплатен Повик, Црна Рамка (HMRA-2-C)
  • -20%
  • -20%
Homradise Smart Аудио Анти-Сини Очила за Безжична Bluetooth со Отворен Уво Слушалки Слушате Музика и Рака-Бесплатен Повик, Црна Рамка (HMRA-2-C)

Homradise Smart Аудио Анти-Сини Очила за Безжична Bluetooth со Отворен Уво Слушалки Слушате Музика и Рака-Бесплатен

DEN 1991.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.Изобилство моќ, повеќе долготрајна издржливост.Вграден голем капацитет двојна батерии (220m Ah).Траен за околу 7 дена со само 2 часа,' полнење. [Bluetooth Компатибилен] : Ова безжична bluetooth " очила со се компатибилни со двете i OS и Андроид уреди. [Mutilfunction стакло] : го Користите вашиот паметен аудио стакло да слушате музика, да се направи hands-free повици и да се добие навигација насоки како ќе се вози. [Заменливи леќи] : може да се преземе рамка на локалната продавница да купи замена на myopia леќа.Една рамка во пресрет на сите ваши потреби. [IP64 Водоотпорен очила за сонце] : Нашата безжична bluetooth 5.0 очила за сонце предвидено од водоотпорен ефект кој може да му одолее на пот и дожд лесно.Homradise е во стакло индустрија за 15 години, кои, главно, се фокусираат на паметни очила, 3 D очила, електронски домашни производи и други технологија производи.Јас верувам дека нашите производи може да ви донесе повеќето пријатно уживање како сите наши производи се користи на највисок квалитет на материјали, повеќето исклучителна изработка и многу квалификувани работници.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : Pillcase : 7.0 см (2,7 инчи) дијаметар x 1.2 см(0.5 инчи) висина; Слика : 5.8 cm дијаметар.Класификација : Pillcase,

Се вклопува 1999 2016 година Ford E150 E250 E350 E450 E550 F150 F250 F350 FF 450550 Супер должност пикап камиони со акции кабината м

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Погодни за разни сцени : Спална соба, спална, градинка, детска соба, плакар, бања, дневна соба, декоративн�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Супериорни перформанси; ultimate подигање време; складирање брзина и сигурност.Најновите 3 D2 TLC флеш техноло

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

Важно : НЕ се препорачува за употреба на топли пијалаци.Ова шише за вода е изолирана да се задржи вашите �

Дизајнот на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Со голем капацитет отворен дизајн, може да се стави на облека и разни дребулии, тоа е валкана облека кошн

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги : �

Please wait...