0
clear
  • COVERGIRL Се Во Линија Активни Eyeliner, Црно Мастило, 2 Count
  • -20%
  • -20%
COVERGIRL Се Во Линија Активни Eyeliner, Црно Мастило, 2 Count

COVERGIRL Се Во Линија Активни Eyeliner, Црно Мастило, 2 Count

DEN 337.68

Достапност
Достапно за нарачка

До 24 HR носат eyeliner.Пот-доказ, вода-доказ шминка.Лесни се чувствуваат и интензивна боја за максимално влијание.Продавница Outlast Активни Се во Линија Eyeliner од COVERGIRL.Outlast Активни Се во Линија Eyeliner е пот-доказ, вода-доказ шминка, кој трае до 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Водоотпорен и пот доказ, не е лесно да дупка со, не е лесно да ги тргнеме шминка.Пенкало совет е мазна, па �

Нежна текстура:текстурата на сенката за очи молив е крем, мека и вулгарен.На сенката за очи молив оди на

❤【ВОДООТПОРЕН】 : нашата крајна водоотпорен течни лагер обезбедува дупка со доказ, шушка доказ, плаче д

Дупка со доказ.Мазна апликација.Не острилка е потребно.Збогатен со шеј путер.Стигнале eyeliner.Долготраен, �

СУПЕРSIZE SET Вклучува три 24 / 7 ПланирамНа Eyeliner Моливи : Перверзија (BlackestЦрна со Мат Финиш), Корумпирани (Тем

● Богата боја која е само сјајни доволно за да се направи вашите очи се издвојува!Убава линија, тоа трае

КАРАКТЕРИСТИКИ : Магнетни Око Трепките и Магнетни Лагер.ЛАГЕР : Црна Класичен Вода Доказ Лагер (достапни

МОРА да се користи на мокра шминка четка да се меша производ додека да го достигне на крем конзистентнос

Се Прашувам Hombre.Holographic Ефект Око Лагер.Лесно да се примени, двојнозаврши holographic око лагер за да заличи ва�

глајд модели на непречено, избегнување на влечење на чувствителната кожа околу очите.Мека И Крем Состав

ОСТАНУВА ВО МЕСТО 24 ЧАСА : Овој богат мат финиш црна течност eyeliner е дупка со доказ и нема да се префрлите �

ПРЕМИЕРОТ + ТОЧНИ + СЕТ : Направи Последниот Премиер + Точни + Сет Поставување Спреј preps вашето лице, ја нам

Водоотпорен.Ултра Црно Мастило.Дупка Со Доказ.Shaker Топката.Нашите Прецизни Longwear Течни Eyeliner нуди ултра цр

Givenchy.Make Up.Givenchy Веѓата & Лагер Parad' Очи Лагер.Parad Очи Течност Око Лагер #2 Кафени Легенда 3ml / 0.1 оз.Содржи ви�

【Двојнона чело Дизајн】 Нашиот печат eyeliner комплет доаѓа со модели печат на едниот крај,се користи за ок�

【Природни & Трае во текот на целиот Ден】објектот водоотпорен дупка со доказ по апликација се како прир�

✨ 【Сјајот Eyeliner】 Располагање со сјај за интензивна и брилијантен заврши.Тоа се испорача инстант боја pay

Храбар драма за период до 24 часа интензитет.Аглеста четка ви дава прецизна примена.Крем, шлаг формула гл

Прецизност Четка ултра парична казна прецизност eyeliner четка совет овозможува контрола кога цртање тенк�

12 сенки / eyeliner молив за вашата домашна употреба или професионално make up.Водоотпорен, не цветаат и долготр�

Please wait...