0
clear
  • Отворено Лов Фиксна Сечилото на Нож со Јаже Дамаск Шема Челик Нож Procapra gutturosa pallas се Справи со Дизајн со Кожа Обвивка и Кутија Погодна за Внатрешна/Пешачење/Лов/Собир
  • -20%
  • -20%
Отворено Лов Фиксна Сечилото на Нож со Јаже Дамаск Шема Челик Нож Procapra gutturosa pallas се Справи со Дизајн со Кожа Обвивка и Кутија Погодна за Внатрешна/Пешачење/Лов/Собир

Отворено Лов Фиксна Сечилото на Нож со Јаже Дамаск Шема Челик Нож Procapra gutturosa pallas се Справи со Дизајн

DEN 772.80

Достапност
Достапно за нарачка

Рачка материјал : Procapra gutturosa pallas.Се направи контрола се чувствувате подобро и поудобно.Поле на примена : Авто-возење тури, отворено спорт, подарок алатки, кампување, планинарење и лов.Пакување : горниот слој кожа обвивка и подарок кутија.Кожа обвивка со усогласување казна, дебел материјал квалитет, спречување на гребење, и побезбедно.Дамаск челик : со многу остар нож, како и многу тешки и тешко да се пробие на сечилото, кој припаѓа на дијамант квалитет.Ножот и Челик core цврстина : 58-60 HRC.Ножот : 4.3 MM дебелина, 67 слоеви Дамаск (8 CR13 MOV Челик core) сатен fimihed ножот.Вкупна должина : 23.7 CM(9.3"), се Справи со должина : 12.6 CM(5"), ножот должина : 12 CM(4.7").Нето тежина : 276g, Бруто тежина : 631g.Спецификација број на Модел : M-HK013 AH Рачка материјал : Procapra gutturosa pallas Вкупна должина : 23.7 CM(9.3") Справи со должина : 12.6 CM(5") ножот должина : 12 CM(4.7") Нето тежина : 276g Бруто тежина : 631g ножот и Челик core цврстина : 58-60 HRC ножот : 4.3 MM дебелина, 67 слоеви Дамаск (8 CR13 MOV Челик core) сатен fimihed ножот Пакет се Вклучени 1*нож 1*Горниот слој кожа обвивка 1*црна подарок кутија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

FOREDOM ОБВИВКА S77 НАДВОРЕШНИОТ FLEX ВРАТИЛО МОТОРИ ОБВИВКА 361 / 4" ДОЛГО.FOREDOM 77 Оригинални 361 / 4" ДОЛГО НАДВОРЕШН

Долготрајни живот и карактеристики 4 сечење на рабови за тешко ѕидани материјали.Двојно јама двојно сло

ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ SHELVING ЕДИНИЦА : Направен од силна правобложени метал и високо квалитетни пластични кли

Креирај свој затворен рајот со вашиот избор на нашата убава ѕид мурали.На дигитални слики ние се прикаж�

КАРАКТЕРИСТИКИ: Силен, издржлив изградба и компактен дизајн.Трошоци вашиот уред во максималната струј

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

Nongreasy.Лесен.Fastabsorbing.Дерматолог развиена.Дерматолог се препорачува.Опис на производот Neutrogena норвешка Фо�

Индустриски дизајн модернизирани за денешните домови, ова двојно свет sconce носи чувство на минимализам �

Добар избор за бебиња да се научат.Моделите на двете страни се различни, и двете страни може да се игра.Т�

Боја : ND64 77mm.Облик : Plano.Употреба : SLR камера филтер.Структура : SLR камера филтер.Материјал : Стакло.Опис : Item

Складирање е едноставен и лесен, и тоа е чиста и уредна ★Можете да ја користите оваа убава огледало каби

Wisenet П серија QNF8010 fisheye камерата поддржува 6 MP висока резолуција овозможувајќи им на корисниците да се ид�

ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Овој чевли организатор е брзо да се соберат користење на предвидени куки и виси во скло�

Вмрежување.Надзор Додатоци.Theia Ултра Широк CCTV леќа ротирачкифокусна авто ирис 1 / 3", 1 / 2.5", 1 / 2.7" КСмонт

Губење На Материјал : 100% Бразилецот Човечка Коса.Боја На Коса : #4 Кафеава Боја,Чоколадно Кафена Боја,Кост

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Расте вашиот бизнис со најдобрите LED светла пари може да се купи!Имаме најбезбедно, најпаметните и повеќ

Совршен лек организатор : Оваа пилула организатор е идеален за вашиот дневен фармацевтски лекови потре�

Замена на Висок Квалитет на AC Ѕид Полнач.Текст : 100 V 240 V.Излез : DC5v, 2 A.Компатибилен со Fusion5 10.6" 16 GB Андроид Т

Please wait...