0
clear
  • ALOGIC 100W MacBook Pro Полначот и USB C Полначот со GaN Брз Технолошки, PD 3.0 Полнач за Лаптоп MacBook Pro 16/13, Воздух, М1 Mac, XPS 15/13, iPad Про, iPhone 13/13 Pro/Max/13 Мини Галакси, Pixel & Повеќе
  • -20%
  • -20%
ALOGIC 100W MacBook Pro Полначот и USB C Полначот со GaN Брз Технолошки, PD 3.0 Полнач за Лаптоп MacBook Pro 16/13, Воздух, М1 Mac, XPS 15/13, iPad Про, iPhone 13/13 Pro/Max/13 Мини Галакси, Pixel & Повеќе

ALOGIC 100W MacBook Pro Полначот и USB C Полначот со GaN Брз Технолошки, PD 3.0 Полнач за Лаптоп MacBook Pro 16/13,

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 100 W Полнење : Овој полнач може да обезбеди до 100 W на моќта за висок напојува уреди –максималниот износ поддржани од страна на USB Напојување со Испорака стандард.На полначот може, исто така, полнење USB-C уреди што не поддржуваат USB Напојување Испорака.Ga N Технологија : На ALOGIC USB-C Полначот вклучува Ga N "Gallium Нитрид", следната генерација phlx кој го заменува silicon & овозможува многу голема енергија и сила во многу мал компактен & преносни големина.Компактен Моќ Приклучок : со Користење на најновите Ga N полнење технологија, прави полначот 40-50% помал отколку традиционалните полначи и ја елиминира потребата за обемна кабел за да го поврзете го полначот во штекер.Резултатот е се насекаде полнач што може да биде фрлена во лаптоп торба за на патот го користите без да се земе до вредни простор и мерење на вас долу. 2-метар Кабел : Ѕид Полначот доаѓа со USB-C за да го USB-C 2-метар двојно плетенка кабел.Уверение Безбеден : Полначот ги исполни строгите стандарди и заработил сертификација од USB Индустрија и Фондацијата телото кои се уредуваат USB стандарди.Полначот исто така е Сертифицирана во согласност со FCC и УЛ 60950-1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме.Ноктите печат плоча со повеќе модели погодна за двете кратки нокти и долги нокти.Трикот �

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИН�

Зошто да изберете складирање кошница? Нашата складирање кутија се направени од густа ткаенина и може д�

Женски cam спојка на било крај за поврзување на машките ритам адаптери.Dixon Вентил & Спојка Компанија произ

Помага да се намали количината на светлината влегува во објективот Конструкција : Gimbal Безбедно авиони �

Ви благодариме!Потсетник : Ова производот се зема во вид.МЕРКИ : 44cm x 136cm совршено простор за вашиот плака�

Лесно да го Замени на Бред Точка доколку е оштетен.Shanks се 1 / 4" хексадецимален, па тие може да се менува за

Вино, Полица Ѕид : Изгледа Носталгични и Модерна, Таа Може да Биде Беспрекорно се Интегрира во Широк Спек

Подгответе се Побрзо : Нашата медицина кабинет за бањи ви овозможува да елегантно ја преземе контролата

Големина : 62 X48 X12cm.Материјал : пауловнија дрво текстура права, дрво светлина, дрво не е лесно да се деформ�

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ ЕЛЕН РО

Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Н

Кабинетот школки едно парче страна, назад, и се соочуваат со рамка.Солидна врвот и на дното панели.Внатр�

Празник шишиња и стакло носителите на забавен начин за да го прослават.Една исклучителна насмевка, лице

100% Богородица човечка коса.Без синтетички влакна или животински влакна се меша.Голема трајност.Трае и д

Губење На Материјал : Руската Русокоса Човечка Коса.Боја на коса : 613 Русокоса Човечка Коса на Снопови со

Косата е сјај, мек, дебел и не метежот и без пролевање; Со висок technic и нашата коса текстура трае Долго вре

Обработка на звукот е 5 25m L (4) совети.Мерење 4" должина од 1 / 8" совет дијаметар.На microtips се така дизајнирани

Дознајте повеќе за нашите нови самолепливи позадина!Во потрага за парче декорација тоа е брзо и лесно д�

✅НАЈВИСОК СТАНДАРД за КВАЛИТЕТ, ТОЧНОСТ И ПРЕЦИЗНОСТ Ние НЕ правиме никакви ЕВТИНИ дигитални caliper мере

За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да г�

Функција : За помине уметност полски трансфер дизајн.Висок Квалитет : Овие нокти печат плочи се направен

100% Памук 3 ПАРЧЕ СЕТ : Сет вклучува 3 бронзени жица кошници со отстранлив природна боја ткаенина облоги : �

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Те�

[Отворен уво Audio] : Тоа ви овозможува да остане свесен на вашата околина, додека уживате во вашата музика.�

1.9 КОМПЈУТЕРИ : 5mm 6mm 6mm.8мм 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 160mm; дупчење на длабочина е 100 mm.Можете да го користите да се вежб

Алуминиумско шише за вода за спорт и патување.Подобро од користење на пластични или стаклени шишиња со �

Please wait...