0
clear
  • Маса Крпа – Перат Отпорност на Вода Микрофибер Мароко Tablecloth Декоративни Табела Капак (60 x 84 Инчен, Zippered, Сина C)
  • -20%
  • -20%
Маса Крпа – Перат Отпорност на Вода Микрофибер Мароко Tablecloth Декоративни Табела Капак (60 x 84 Инчен, Zippered, Сина C)

Маса Крпа – Перат Отпорност на Вода Микрофибер Мароко Tablecloth Декоративни Табела Капак (60 x 84 Инчен, Zippered,

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина:100% полиестер tablecloth мерки 60"x84".Табела корица вклопува маси кои седиште 6-8 луѓе.Материјали : Истури Доказ, отпорни на дамки, смалуваат-отпорни ткаенини.Прилики : совршен за внатрешна или надворешна употреба да се облекуваат вашиот патио маса.Лесно Нега : машина перат, нежно циклус, собори сува ниска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Памук,лен Ткаенини.Памук, Лен Ткаенини Материјал 60" x 140" / 153 x 356 см.Обичај tablecloths, дигитални и една страна

НАСТАНОТ УКРАСИ – Пар овие полиестер tablecloths со други Balsa Circle свадба декорација, како што катедрата ги по�

Полиестер,сатен.Tablecloth големина 108" дијаметар; Лесна еденпарче дизајн.Пати во текот Hemmed рабови; размена н�

100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Ако не сте 100% THRILwith купувањето за нашите Чипка Ноќни Маса Крпа, ние со за

ФУНКЦИЈА : Висок квалитет на материјалите tablecloth може да го разубават вашиот трпезариска маса, да го напр

Големина : Правоаголник со големина како 52" x 70", седишта 46 луѓе.Ве молиме љубезно ве молиме ПРОВЕРЕТЕ ја о

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

ЖИВОСТ И ИСКРА : се Донесе модерен пресврт до вашата маса е прилагодувања со овој swish парче.Овие lustroоблог

100% Лен.Увезени.Машина перат 100% чиста постелнина 100% Европскиот лен.Производ Димензија : 98.0"L x 67.0"W x 0.39"H...

Користете Scene This tablecloth е совршен за вашата празник декорација.Можете да повторна употреба за годините ш�

Направи отворено јадење бриз со клип на наутички јазол маса крпа тегови.Табела курс за непречено крпа и

Сатен.Цел над $39.99 право на БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ,се комбинираат со било Tableclothsфабрика предмети.Како да се Г

100% Полиестер.Направен во U S A ЛА Лен локално произведува Највисок Квалитет на настанот и дома декорација

Винил Површина за Лесна Грижа.Хлоридслободен PEVA.Ги чистат со влажна крпа користејќи благ сапун решение.

Полиестер.Разновиден Избор : Овие направена Вртат Дизајн tablecloths се достапни во 15 различни бои и 10 големи�

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен матер

Увезени Црното Злато Мермер Tablecloths, 100% Полиестер Влакна, 60 Inchs.Опремени За Повеќе големини Маса, во Облик

На уникатен дизајн ќе се претвори вашиот здодевни табела во домот и чиста маса,ви нуди ефтин уште голема

Пвц.ГОЛЕМИНАПравоаголна маса крпа големина е 54 x 72 инчи,одговара за правоаголник маси или триаголник, та

6 инчи, 5 х 1.20 x 80 инчи и пајажина тркалезна маса поклопецот е прибл.18 инчи, прибл.Материјал : каминот шамиј�

100% Полиестер.Донесе на божиќ расположи и духот во својот дом.Европската цвет божиќ tablecloth ќе заличи до ва

Полиестер.Дијаметар Големина:60inch+1.57 инчен чипка раб.Материјал : полиестер Бела чипка чипка, густа ткае�

Можете да ги красат вашата трпезариска маса за семејно обединување, партија или некои посебни денови, с�

Пегла на ниска топлина ако е потребно.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Овие tablecloth се достапни во

Sequin,mesh.Материјал : Sequin tablecloth карактеристики 3ММ круг sequins stitched на мрежа позадина.Употреба : Нашата sequin tablec

Please wait...