0
clear
  • RUIJIJ Нерѓосувачки Челик Вакуум Автомобил Машки и Женски Студент Првенство Долго Време Изолација Чај Првенство Анти-Течење Првенство Капак Задебелена Куп Шарени Би
  • -20%
  • -20%
RUIJIJ Нерѓосувачки Челик Вакуум Автомобил Машки и Женски Студент Првенство Долго Време Изолација Чај Првенство Анти-Течење Првенство Капак Задебелена Куп Шарени Би

RUIJIJ Нерѓосувачки Челик Вакуум Автомобил Машки и Женски Студент Првенство Долго Време Изолација Чај Првенство

DEN 619.20

Достапност
Достапно за нарачка

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од ѕидовите.Слободни на BPA материјали, хемиски отрови или метален вкус трансфер. ★ ДОЛГО ТОПЛИНА РЕЗЕРВАЦИЈА : Двојно ѕидови вакуум изолирани од нерѓосувачки челик сад insulates топлина до 12 часа, а изолатите ладно за околу 8 часа. ★ ЕДНА РАКА РАБОТА : Со иновативни затворање, оваа изолација првенство овозможува една рака работа со кратко ослободување и притискање на страна копчето.Тоа е идеален за излети и канцелариското работење. ★ БЕСКРАЈНИ МОЖНОСТИ : нерѓосувачки челик шише е идеален за употреба дома, на работа, во спортот, во автомобил, на плажа, па дури и за време на кампување или пешачење.Идеален за вода, чај, кафе, газирани пијалаци, вино и пиво. ★ ОДЛИЧНА ДИЗАЈН : течење-доказ за заклучување дизајн се користи за да се цврсто заклучување на капак за да се избегне вода истекување.Домот криви првенство дизајн со ергономски дизајн.Тоа е многу лесно да се расклопување и чистење. ★ HYLGU Термос шолја★ Описи : Чаша тело материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Cup капак : PPColor : розова, розово злато, сина, бела, black Capacity : 330 MLSize : 60.5*195mm Cup устата дијаметар : 50mm Net тежина : 260 grams Insulation : 6 часа (55 ° C)★Совети : 1. Транзицијата : 1 cm = 10 mm = 0.39 инчи.2. Ако имате проблем со квалитетот на производот, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или замена.★Пакет се Вклучени : 1* Термос шолја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРЕДНОСТИ на производите : висококвалитетни нерѓосувачки челик материјал дизајн,вистински материјали

*【Долготрајни Изолација】држи вашиот пијат ЛАДНА, за период до 24 часа и ТОПЛА за 612 часа 【304 од не ' Рѓосу

【Флексибилна Употреба】Нашите нерѓосувачки челик шишиња со вода се дизајнирани со слама капак и монта

Вакуум Изолирани : Нашите Се Зголеми Розово Злато Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичк

Ова е идеална термос да се стави во автомобил, работа торба, училиште торба или патуваат со вас.Тежината

Преносни отворено шише за вода.Погоден за спорт,патување,пикник и училиште.Ги исполни вашите различни п

Вакуум Изолирани : Нашите Смешни Фокс Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација,

Шише за вода Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Еднократно;Travel Кригла Шише за Вода Капацитет : 500ml, BPAFree, и И

Една капа двојна намена дизајн : капа на овој спорт шише за вода не само што може да ефикасно да се одржи

Па ние ќе направиме сè што можеме за да се заштити вашите интереси.Ова е идеална термос да се стави во ав

Преносни Термос Шише Лесно се носат пијалоци ви се допаѓа со вас.Нашето кафе термос лесно да се стави во

На висококвалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик материјали, да ги задржи вашите вода стакло

Преносни со рачка, Тоа е погоден за спорт, работа, училиште, патување, возење и други прилики...

Нерѓосувачки челик.Ова шише за вода е направен од високоодделение од нерѓосувачки челик материјал.Таа

Здравјето на Ум : се Пие здрава со нашите BPA free шише за вода.Ако постои било каков проблем, само контактир

Вакуум Изолирани надворешниот ѕид од внатрешниот резервоарот е опремен со топлинска изолација слој и

ВИСОК QULITY МАТЕРИЈАЛ : Долго Време за одржување на температурата, премија од нерѓосувачки челик материја

Тоа е совршен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, јас верувам дека тие ќе се супер се допаѓа.

Вакуум Изолирани : Нашата Американското Знаме Независност Четврти Јули Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Из

Полиетилен слама, безбедно и безопасно, отпорни на висока температура и да не деформација.Целосно antioxidan

Кога чистење, првата употреба неутрален детергент и топла вода за да се исчисти, не користете алкална ка

Цевчиња Опремени со монтажни цевчиња за лесно за пиење, идеален за велосипедизам и патот патувања Ве мо

Please wait...