0
clear
  • Златна Арт Деко Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен
  • -20%
  • -20%
Златна Арт Деко Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3 Инчен

Златна Арт Деко Перење Торба Со Рачки Круг да го Пореметат Водоотпорен Складирање Кошница Свитлива 16.5 x 17.3

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен/42 x 44 cm.Големината попречи е голем и може да складирање на многу работи.Што е ова да го пореметат направени од?На Перење Попречува е направен на силна, носат-отпорни, и водоотпорен оксфорд ткаенина, кои може подобро да ја заштитите и чување на вашите алишта.Каде да се користи?Количка за перење кеси е многу погодна за кујна, дневна соба, купатило, плакар, игра соба и автомобил.Тоа може да се сместат облека, играчки, книги, итн.Моделот испечатени на чување попречува е смешно,уникатен и интересен.Различни модел може да се користи на друго место,ќе се забавуваат на вашето семејство.Облека за Нега : Тоа е укажуваат на тоа рака мие со ладна вода на овој кориснички перење кошница.Квалитет : Ние сме многу сигурни во нашите производи и може да се купи нив, без грижи.Боја Одрекување : боја на вистински предмети може да бидат различни од сликите прикажани поради осветлување ефект или различни monitor display, ви благодариме за вашето разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

【 Материјал 】Оксфорд ткаенина 【Големина】13.817.3 инчен(3544cm) 【Дизајн на производот】интимната страна рем

Не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети водоотпорен слој.Зачувајте го В�

Зошто да се Избере нашиот Перење Кошници? · На перење кошница е направен од високо издржлив материјал ко

ШТИТИ DELICATES Цврсто stitched, Микроmesh Систем со ' рѓаотпорни патент затворање, Специјално дизајнирани за да с

Постојат многу големини и типови за да изберете од.Точка Име : Миење Bag Material : Polyester Features : Лесни, Антиtwining, P

Погоден за носене s кукла и сл.Одговара за перење кошница или попречи лагер, ги попречи да остане свеж и ч

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

Совршена Комбинација : 7 различни големини перење кеси ги собере сите ваши перење потреби.Особено добар

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

RIP И ОТПОРНИ на АБЕЊЕ Дебел најлон материјал со екстратешки двојноцвест изградба и повеќе крои во дното

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

【Опис на производот】 : Во прилог на полиестер и густина мрежа, пластични лизгач за зум и заклучување по�

Одлично за организирање на облека и опрема.Со нашата напредна кампување опрема, натоварена со најновит�

Јасно означени Mesh перење торба Мрежа везени перење торба Видливи сортирање миење Везени логото сортир�

Проширување со врвен дизајн ви овозможува да се потопуваат во вреќа без никакви проблеми, МАКСИМАЛЕН ка

МАТЕРИЈАЛ:Памуклен материјал + намалување јаже + водоотпорен слој,Мека дише Памук и лен ткаенини кој е

7 Компјутери се Згусне парична Казна Мрежа Перење Кеси за Delicates со Премиум Патент Патување Складирање Ор

Оксфорд ткаенина.Она што можам да добијам?Ќе имаат една големина на перење торба е 16.5 x 17.3 инчен / 42 x 44 cm.Г�

Двојно задебелување на висок квалитет на саќе мрежа е двојно задебелена.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ Перење кеси ил�

ПРАКТИЧНИ Тоа може да се користи како перење ранец, патна торба, складирање торба, виси кошница, патувањ

лесно бриши вашите алишта во машината за перење .Популарната Шема Дизајн : Овој модерен виси попречува з

[Функција]програмот За перење кеси за валкани алишта удобно да се задржи вашите валкани алишта одвоено �

1 КОРИСТЕТЕ YKK ПАТЕНТ : најдобар патент бренд на располагање, рѓа–отпорни, мазна, финтата слободен и сигу

Please wait...