0
clear
  • Gigabyte GB h310 м S2H 2.0 м – ATX Плоча [Intel H310 Чип Сет] mb4623
  • -20%
  • -20%
Gigabyte GB h310 м S2H 2.0 м – ATX Плоча [Intel H310 Чип Сет] mb4623

Gigabyte GB h310 м S2H 2.0 м – ATX Плоча [Intel H310 Чип Сет] mb4623

DEN 1867.20

Достапност
Достапно за нарачка

32 GB Двојна DDR4-SDRAM.Микро ATX форма фактор.Порти : 4 x USB2.0, 2 x USB3.2 Генералот Тип 1-А, 1 x LAN (RJ-45), 2 x PS/2, 1 x.VGA (D-Sub), 1 x HDMI, 1 x DVI-D. Чипсет : Intel H310. GIGABYTE матични плочи се дизајнирани за да бидете сигурни дека влажност никогаш не е проблем, инкорпорирање на ново Стакло Ткаенина PCB технологија која repels влага предизвикани од влажна и влажни услови.Стаклена Ткаенина PCB технологијата го намалува просторот помеѓу влакна ткаат, што го прави тешко за влага да навлезат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Направени од висококвалитетен материјал, издржлив, цврста и стабилна за нас да се користи.Замена на ста

ASH81 MК Carteм.ASH81 MК Видови mémoire de pris en задолжен : DDR3SDRAM, Mémoire de type fentes : DIMM, Canaux mémoire de : Dual.Famille де processeur : Intel, Process

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PCB.Net Тежина : 13g; Пакет Содржина : 1 x Моќ Конвертор.Модел : XL6009(CN6009);

Други брендови испрати biosот кодот на ЗЗК заглавјето, и некои испрати до PCI слот.Четири слој PCB дизајниран

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

LGA1151, Поддржува 6 Генерација на Intel Core Процесори.Intel USB 3.1 со USB ТипC 2 SATA Изразат конектори за до 16 GB / s за пре

има нискибучава ПИ ладење функција, која балансира на топлина и акустика со намалување на брзината на в

Процесорот : LGA1151, Поддржува 9 / 8 Генерација на Intel Core процесори, ПРОЦЕСОРОТ до 95 W.Чипсет : Intel B365 Меморија :

Powered by Intel Xeon w Процесор со ECC меморија.ASконтролен Центар софтверска алатка која овозможува лесен, безбед

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

493987001 – Горниот Капак (вклучува Touchpad, Touchpad кабел, Отпечатоци читателот одбор w / кабел) 493986001 Прекинувач П

★Материјал : Силикон ★Да се подобри ефикасноста на вашиот обработка на слика ★Компатибилен за Apple Macbook

2.5 HDD Заградата Caddy 3650 за Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 МТ X9 FV3 2.5 HDD / SSD Заградата Caddy 3650 за Dell Optiplex 3040 5040 5050 7040 7050 3046 М

Главниот поттик : со и оптимизиран моќ дизајн за поддршка на повеќе Јадра и да се обезбедат подобри перф

Please wait...