0
clear
  • Oco 2 Full HD 1080p Безжична Безбедност Камера Систем со SD Картичка поддршка и Cloud Складирање, двонасочна Аудио и Ноќ Визија, Видео Мониторинг, Надзор Камера (1-Pack)
  • -20%
  • -20%
Oco 2 Full HD 1080p Безжична Безбедност Камера Систем со SD Картичка поддршка и Cloud Складирање, двонасочна Аудио и Ноќ Визија, Видео Мониторинг, Надзор Камера (1-Pack)

Oco 2 Full HD 1080p Безжична Безбедност Камера Систем со SD Картичка поддршка и Cloud Складирање, двонасочна Аудио

DEN 1176.00

Достапност
Достапно за нарачка

Каде сакате, кога сакате тоа Постојат голем број на работи што сакате да ги задржите внимава на, додека сте далеку.Без Месечна претплата потребно за да го активирате сите камера функции, вклучувајќи движење и звукот откривање, две-начин на зборување и ноќ визија.Home за Следење Бидете сигурни дека вашиот кактус е безбедно дома.И ако имате домашно милениче, Oco има две-начин на комуникација на уредот да се каже здраво на вашиот кожен пријател од далеку (иако оваа карактеристика е малку помалку ефикасни кај луѓето).Можете да монтирање на ѕид или да го стави на полица.Oco е лесно да се движи секаде каде што е потребно.Откако вклучен во, само преземете стан, и ќе биде во можност да го добиете вашиот храна, на скоро било кој број на уреди.Кога Oco открива нешто што се паметни известувања на вашиот паметен телефон веднаш.Сепак, кога ќе се погледне во домот следење и безбедносни уреди на пазарот ќе видите дека само опции да изберете од се или скапи уреди со огромен месечни надоместоци или производ кој е поевтино дизајниран, нема основни карактеристики, се врши лошо и се подложни на хакове.Двонасочна разговор ви овозможува да комуницира со оние кои се во вашиот дом.Следи сè што се грижат за : вашиот дом, деца, домашни миленици, стари родители, бизнис, итн.Едноставно, Паметни, Не-Brainer How дали ќе дојде до идејата за овој производ?Компанијата е основана од страна на татковци, сите кои се многу загрижени за чување на нивните семејства и домови, безбедно и сигурно.Сега, тоа е се продава во САД, Европа и неколку други земји од целиот свет.Oco добива попаметни секој ден ќе го користите.Оваа едноставна камерата работи особено добро за renters, како што тоа пакети и reinstalls лесно.Пред две години почнавме со развојот на нашите првите паметни камера, Oco, и донесе на пазарот во само пет месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кога се слободни, може да биде со семејството Споделување прекрасна дневна видео и фотографии, снимање �

T5577 ознака 125khz ознака.rewritable ознака 1 Материјал : ABS 2 Фреквенција : 125 3 KHz чип : Оригиналот НА МЕЛ T5577 (најдоба

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Имајте Шифрирана : Ако имате овој клуч, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифрирана и може

За поддршка на Системот : поддржаните статус може да се разликуваат во зависност од матичната плоча спе�

Широк спектар на апликации, може да се користи во различни автомобили, и тоа е идеален додаток за вашиот

Оваа DC12 V 3А / 5 A контрола на пристап на систем за ПРОЗОРЦИ моќ кутија, да се поврзете со надворешна батери

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР останува шифриран и заштитени о�

Спречување на Криминал : Полицијатастил на црвени и сини трепка на возилото и рефлектори.Точно, се Детек

карактеристики : 1 Пренослив безжичен вратата и прозорецот аларм сензор 2 Двојно двострано лепливи лент�

ако имате било какви прашања во врска со производот или инсталација, ве молиме контактирајте со нас 【СТ

7x10 Инчен Decal.Постојана Лепило.Вода / Weather отпорни.Дизајнирани, произведени и се испраќаат исклучиво од ст

Со картичка, поддршка за надворешни вметнување на картичката.Само поддршка да се игра MP3 аудио, две ниво�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Нерѓосувачки челик, механички копчето за повик.Времето и вандалот отпорни.Флеш планината.Се вклопува 2б

★ Лесно да се инсталира : Лесна инсталација со себе со адаптерот и кабелот што се предвидени во овој ком�

8 во Пакет Тежина : 202g Пакет Листа : 1 * Внатрешна Mainframe 1 * паркинг (Надворешен Peephole Камера 3 * Завртки (L / M / S)

Име На Производ : Завртка Планината Куќа Број;Дизајн : Број "1" Форма.Материјал : Метал;Главна Боја : Сребро

Сливните Кутија погоден за купола камери.Компатибилен со CMIP3 Cxx.Алуминиум легура.Димензии : 137 mm × 42 mm (5.4" �

Појавување на : значаен дел од накит за вашата сопруга, вашата ќерка, вашите пријатели или да си секојдне

Стандард јаз : 1" (25мм) 12" (30cm) води.Самолепливи или завртка планината.На Honeywell943WHМ е бела магнет кој е компа�

Десктоп USB читач,прочитајте бројот на картичката во софтвер, така што лесно програмирање / се регистрира

Потрошувачка на енергија : Мирување : 0.Answer : ___________________________ Note : електрично заклучување на вратата / ослоб

Силна Енкрипција : Без ова копче, на содржините на корисникот КОМПЈУТЕР ќе остане шифриран и да се спреч�

Please wait...