0
clear
  • WEAGO Був Сон Catchers за Ѕид Оркестарот,Половина Круг Месечината Сон Catcher Пердув Виси со Був Дома Декорација Украс Фестивал Подарок,Кафеава,Мали
  • -20%
  • -20%
WEAGO Був Сон Catchers за Ѕид Оркестарот,Половина Круг Месечината Сон Catcher Пердув Виси со Був Дома Декорација Украс Фестивал Подарок,Кафеава,Мали

WEAGO Був Сон Catchers за Ѕид Оркестарот,Половина Круг Месечината Сон Catcher Пердув Виси со Був Дома Декорација

DEN 866.40

Достапност
Достапно за нарачка

1. Ткаени од силна тема во месечината-во облик на нето радосна мал був виси на нет, како и ако да летаат на месечината, креативни. 2. Природните був пердуви се поврзани со дрвени монистра, и тие се сликате поврзани на мрежа круг, нежно се ниша во ветре, светлина и убава. 3. Кругот на сон catchers поврзани во средината, нека совршено се реализира структурата на сон catchers, нова структура, креативни и модерни. 4.Имајте Лоши Соништа Далеку : Виси Сон Catcher над или околу вашиот спиење област, Кошмар помине низ дупки и надвор од прозорецот; добри соништа се заробени во web, слајд надолу на пердуви да спиење лице. 5.Совршен DIY Ѕид Уметност, Топло и Светло До вашата Спална соба : Со посветеност на квалитет и извонредност на вашиот сон catcher ќе додадете убавина, текстура, и интерес на вашите ѕидови.Сите dreamcatchers изгледа убаво во секоја спална соба, расадник, деца или девојки соба, дневна соба или домот, дури и да го користите како свадба, партија декорација, babyshower или роденденски подароци.Име : Був Сон Catcher Материјал : Памук, Чипка Вкупна Должина : 45cm Dia : 14cm Боја : Кафена Пердув : Black&White&Браун Пакетот вклучува : 1 x Сон Catcher.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Винил,пластика,метал.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички ч

ХАРМОНИЧЕН СОН : Dreamcatchers се познати по нивните моќни духовни квалитети; легендата вели дека тие ќе се фат

Рачно изработени: цветен изглед,исклучителен и уникатен уметнички дела.Без разлика дали тоа е дневна с

Уникатен дизајн : Со овој ресни виси, можете веднаш да додадете бохемски атмосфера во вашата соба.Соврше

Сон Catchers Легенда : потекнува од 18 век, Индијци верувале дека тој има голема моќ, може да го долови убави с

Одлична Декорација за соба и Совршен Подарок.Боја : Виолетова.Вкупна должина : 55cm 21.65 инч.Кол : 11cm 7cm.Матер

дијаметар околу 1 3 / 16inch( 30мм) 100% срце облик филц од волна топки монистра пом пом рачно изработени.добро м

Шарм го прави голем дар да се пренесе добри желби.Оној, кој Носи Мир и Надеж за Возачот и Корисникот Трад

Големина : 5 см на круг со дијаметар од(2 инчи), вкупната должина 25 см.Материјал : пердув, лен тема.Рачно изр

Секој објект е испраќаат директно од производителот и поддржува повеќе купувања.Карактеристики : силно

Класификација : Сон Catcher Правец На Свири.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инчен), прстенот со дија

❥Тоа е, рече дека двете добри соништа и лоши соништа циркулира во ноќниот воздух.Прстенот со Дијаметар :

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.8 x 3.1 инчен), прстенот со дијаметар : 8 см / 3.1 инч

Функција : Метал обрачот,природата сина пердуви, deerskin кожа јаже имитација, памук јаже; Кошмари да помине

100% памук.BOHO СПАЛНА соба ОРКЕСТАРОТ Црна ѕвезда сон catcher е одлична декорација за дома ѕид и спална соба в

Боја : Multicolor Flying во правец, тоа мора да биде многу убава.Секој сон catcher мрежа е многу униформа и ритмична,

Еден раце дизајн го прави означување на квинс лесно, една рака catcher и други маркер(не се вклучени).Брза и

Големина : Димензии : Вкупно : должина x ширина (30 х 8 см / 11.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квали

Please wait...