0
clear
  • Bahco Алатки СЕ-8355 - Шрафцигер - Дупчиња Совет, 6.5 mm Совет Големина, 25 mm Должина на Ножот, 83 мм, Пакување од 15
  • -20%
  • -20%
Bahco Алатки СЕ-8355 - Шрафцигер - Дупчиња Совет, 6.5 mm Совет Големина, 25 mm Должина на Ножот, 83 мм, Пакување од 15

Bahco Алатки СЕ-8355 - Шрафцигер - Дупчиња Совет, 6.5 mm Совет Големина, 25 mm Должина на Ножот, 83 мм, Пакување

DEN 8907.60

Достапност
Достапно за нарачка

сечилото должина : 25 mm.заменливи сечилото на : Фиксен Ножот.вкупна должина : 83 мм.флексибилни : Цврсти.совет стил : Дупчиња.Спецификации : должина на ножот : 25 mmreplaceable сечилото на : Фиксен Сечилото вкупна должина : 83 mmflexible : Цврсти совет стил : Slottedblade облик : Тркалезна совет големина : 6.5 mmhandle должина : 58 mm сечилото материјал : Алуминиум Steelfinish/слој : Хром се справи со стил : Три-Componentcorrosion-отпорни : Отпорни на Корозија изолирани : Не-Изолирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

12pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvana

torx големина : TT15 сечилото материјали : Челик.должина на ножот : 259 / 64 во.заменливи сечилото на : Фиксен Нож

Професионални T7 torx шрафцигер има s2 висока легиран челик глава која е harded и прецизни.Најдобар избор за ел

Производителот гаранција може да не се применува.Должина : 200mm.Сечилото материјал : Високи перформанси л

Ndustrial одделение задебелена термичка обработка цилиндар.Индустриски одделение моќен роторот со долг жи

Црна, прав обложен челик дизајн, Преносни Keychain Шрафцигер се Поставува за Секојдневно Поправање Употреб

Ве молиме прочитајте ја големината упатството внимателно пред купување.4 инчи (L x D), и на мини pry бар е око

9 pc VDE Појас Торбичка со Дупчиња Screwdrivers : 9 / 64" х 23 / 8", 5 / 32" x 4", 7 / 32" x 5", Филипс : PH1 x 31 / 8", PH2 x 4", Електрична Тест

Дигиталниот вртежен момент шрафцигер користи магнетно интерфејс за plug and play, брзо и лесно да се одговори

Квалитет направени со удобна рачка, исто така, се вклопува Y0 завртки понекогаш (неправилно) наречено triwi

Wiha 26331 хексадецимален шрафцигер со прецизност рачка, 1 / 8".Сечилото висока легура хромvanadiumмолибден челик

Завртка Машина Вежба Метрички Вежба Малку Големина 2.20 mm Децимална Еквивалент 0.0866 Вежба Малку Точка Аго

Изолирани VDE ножеви за безбедна работа на 1, 000 volts.Тешко грчевито држејќи се зони за високи работни брзин

Wiha 26330 хексадецимален метрички прецизност шрафцигер, 3.0 x 60mm.Сечилото висока легура CVM челик, прекалени, т

Ergonomical и не се лизга рачка за голема удобност и прецизност.Екстра продолжување бар издолжува дршката, ле

Прецизност шрафцигер со 28 висока прецизност глави.Серија главата прецизни,повеќе моќни заштитна опрем

Возат се справува обезбеди дополнителна потпора со голема јачина од ratchets.Хром позлата обезбедува зголе

Please wait...