0
clear
  • Ретро Вратата Ленти Графика Винил Decals Компатибилен со Џип Л Wrangler (Црвено-Црна)
  • -20%
  • -20%
Ретро Вратата Ленти Графика Винил Decals Компатибилен со Џип Л Wrangler (Црвено-Црна)

Ретро Вратата Ленти Графика Винил Decals Компатибилен со Џип Л Wrangler (Црвено-Црна)

DEN 3360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Decals за двете страни (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инсталација.Нови во Кутија.Графика за Полнење Содржина : Decals за двете страни на Jeep (за Возачот и Совозачот Страни) Инструкции за Инсталација Одговара на Трим Нивоа : Ова графика комплет ќе одговара на трим нивоа Спорт, Спорт S, Островите, Слобода, Спорт Altitud, Сахара, Сахара надморска Височина, Рубикон, Висока надморска Височина.Нашите decals се умре сече па боја на вашиот Џип ќе биде прикажано во позадина Апликација Методи : "Влажни" или "Сува" Метод винил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CЛЕНТА : 20112014 Dodge Полначот CШАРИ "Scallop Стил" од Страна на Телото Линија Винил Графички Decal Ленти за Полнење

Decal мерки 8.0 Инчи Долго x 3.50 Инчи Висок.Направени од премиумодделение винил Совршени за автомобил, камио

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подо

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Decals за двете страни (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инсталација.Но

2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера СИЕРА МИДВЕЈ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера Центар Худ & задната врата Трки

Налепница Големина од 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на авто

5 инчен Wheelbase или Помалку) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Делови Подготвени да го Инсталирате === СОДРЖИНА : В

Налепница Големина од 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на авто

Направени од Издржлив Винил со Ламинатни што е Отпорен на Гребење, Топлина, Вода, УВ и сончева Светлина ~

Еднократно, Направени од страна на Win Craft.Долго Decal е Околу 6.25" x 1" Инч 3 умренамалување на обновливи decals до

Висок квалитет на винил налепници.Професионално направен во САД.Печати е водоотпорен, гребење и УВ отпо

Резервни замена decal постави направени за да ги собере DeutzFahr трактори.Дигитално печатени на полимерни фо

Направени од страна на Wincraft.Се состои од 3 различни дизајни на еден лист.Официјално Лиценцирани.Decals се д

=== MOPROAUTO ПРО ДИЗАЈН СЕРИЈА ГРАФИКАСУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ НА ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ! *ДАЛИ САКАТЕ ИЗДРЖЛИВОСТ?* Сег

Големина : 12".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT

Лесно да се Примени Винил Decal или Налепница.Oracal Винил за Внатрешна или Надворешна Употреба.Едноставна А

✔️ НАШИОТ КВАЛИТЕТ Нашето Знаме Магнети се 3мм Дебела што ги прави совршен за употреба на отворено на в

=== ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Одговара на Сите Модели) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Дел

1 Умре сече од премиум 6yr винил, нема да исчезнат, само нешто што треба да се примени е она што е прикажано

Се ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Сите Модели).Ако навистина вредноста на вашето возило и

Decals за двете страни на Bronco (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инстала

Се ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Сите Модели) 2018 2017 2015 2016 година 2014 GMC Сиера СИЕРА МИДВЕЈ :

Please wait...