0
clear
  • Кат Стои Ashtray Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Ashtray Ѓубре Може да Отворен и Затворен Лифт Коридор Ashtray Ѓубре Може да Комерцијални Ѓубре Може да Патио Пура Ashtrays
  • -20%
  • -20%
Кат Стои Ashtray Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Ashtray Ѓубре Може да Отворен и Затворен Лифт Коридор Ashtray Ѓубре Може да Комерцијални Ѓубре Може да Патио Пура Ashtrays

Кат Стои Ashtray Нерѓосувачки Челик корпата за Ѓубре со Ashtray Ѓубре Може да Отворен и Затворен Лифт Коридор Ashtray

DEN 1080.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% гаранција Ние ќе ви понудиме најдобра по-продажба на услуги . Поради разликата на светлината и снимање агол, не може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Применливи сценарија : отворен, затворен, дневна соба, дом, канцеларија, компанија, училиште, лифт, коридор, итн. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.На внатрешниот и надворешниот двојно барел дизајн може да се сокрие ѓубре торба, без да влијаат на појавата, која е многу практична. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Ова е корпата за ѓубре со капак.Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Отворањето е зголемена и проширува за да се направи полесно за да ги отфрлите ѓубре и хартија за белешки.Направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, тоа има карактеристики на отпорност на триење, падот отпорност, отпорност кон пожар, нема рѓа, и лесен за чистење.На врвот усвојува независна пепел кутија дизајн, кој може да празнење soot и го изгаснат огнот повеќе лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Име на производ : Керамички ashtray.Материјал : Керамички.Спецификации : 17.5 X17.5cm.боја : Бела.Карактеристики и

На дното е опремен со не се лизга подлога и антитриење дизајн за да се спречи гребнатини и на десктоп.Вна

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може

✔ Големина : 180*180*32милиметри; Материјал : цврсто дрво + метал ✔ Лесна вградување, лесна вградување на мет

Пластични+Кожа.Во внатрешноста на овој пренослив ashtray се направени од издржлив тешко пластика и надвор

* Месинг цигара ashtray, Не се лизга, отпорни на абење, и екстремно издржливи Додадете многу повеќе да се заб

Уникатен и практичен : Комбинирање на ретро стил со модерен амбиент, овој стилски стои ashtray мешавини сов

1.Големина : 15x13x8cm 2.Материјал : керамика 3 Класичен ретро дизајн, подобрување на вкусот на просторот 4.Пого

✔ Димензии : 12cm, 17cm; Материјал : стакло ✔ Мултикалибар ритам дизајн : повеќе пури од различни големини и в

Оваа ashtray е направен од исклучителна керамичка изработка, е рачно изработени со традиционалните занает

Фенси Дизајн : Двајца љубовници прегратка заедно да облик на срце, како пепел послужавник.Тие се бакнува

Материјал : Избраниот мермер материјал, природен камен, отпорни на киселина, алкално отпорни, отпорни на

На Графика и Повеќе информации за производот.Мазна внатрешна комора е лесно да се чисти кога е потребно.

На ashtray доаѓа со капак за да го задржи надвор на дожд и прашина, и тоа исто така може да се скрие грозен от

1.Големина : 13x11x8cm 2.Материјал : керамички 3 Класичен ретро дизајн, подобрување на вкусот на просторот...

⁣ ⁣ ⁣За Дизајн : Бетмен е суперхерој првпат објавена од страна на DC Comics во 1939 година.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРА

✔ Големина : како што е прикажано; материјал : кристално стакло ✔ Мултикалибар ритам дизајн : пури од раз

На ashtray е направен од високо квалитетни керамички материјал, лесно да се чисти, темперамент е уникатен и

Материјал : Смола.Тоа може да ги красат вашата соба станува се повеќе убава мода и индивидуалност.Различ

Ако сте љубител ќе ви се допаднат оваа службен DC Супер Херој Девојки производ!.Се продаваат поединечно.Ц

Нашите фенси ashtray е внимателно стокмено и спакувани за да се осигура дека може да се добие премија произ

Уникатен дизајн : може ефикасно да се спречи ширењето на soot, заштита на здравјето, како и да се спречи сек

Please wait...