0
clear
  • Јога Директни Унисекс е Y042BOLBLAR1 Поддршка Јога се Зајакнат, Црна, Една Големина
  • -20%
  • -20%
Јога Директни Унисекс е Y042BOLBLAR1 Поддршка Јога се Зајакнат, Црна, Една Големина

Јога Директни Унисекс е Y042BOLBLAR1 Поддршка Јога се Зајакнат, Црна, Една Големина

DEN 924.48

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук капак.Следи велика БРИТАНИЈА оган прописи за безбедност.Оваа јога се зајакнат е идеален додаток ви треба за вашиот интензивна јога тренинзи.Поддршка но мека, јога поткрепат ќе го поддржи кој било дел од телото за време на пренатална, ресторативна или Iyengar јога практики.Мерење на 2.7 кг, капакот е изработен од 100% памук и исполнет со Recon влакна, па тоа нема да ја губи својата форма.На bolsters' опфаќа се отстрани, што го прави лесно да се чисти и да се грижи за.На зајакне перница има zip инсталиран, која им овозможува на yoginis за да додадете или отстраните влакна врз основа на тоа како фирмата сакате да се зајакнат.Достапна е во повеќе бои, можете да изберете било која боја ви одговара.Во согласност со велика БРИТАНИЈА Мебел и Мебел оган прописи, овој хазард-бесплатно да се зајакнат е идеален за употреба во салата, дома или на јога студио.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ефект : навлажнувачки, негување.Тип на кожа : Пигментирани на кожата, Сува кожа.Содржина : 100ml.Опис на прои

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Поддржува Bluetooth V5.0 lossless пренос, поддршка на ФМ емитува.Вграден литиум батерија.Lowpower екран со заднинско о

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Шлемови.Тревор Лоренс & Џе

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Бостон Ред Сокс.Mookie Betts.100.000 огласи.Промоции

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Please wait...