0
clear
  • Stahlwille TORSIOMAX вртежен момент ШРАФЦИГЕР 775/3
  • -20%
  • -20%
Stahlwille TORSIOMAX вртежен момент ШРАФЦИГЕР 775/3

Stahlwille TORSIOMAX вртежен момент ШРАФЦИГЕР 775/3

DEN 9238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Лево и десно-страна одговараат за индивидуални и Серија Одговара; Завртка компресија пролет како Messe елемент.Вртежен момент Шрафцигер; torsio Max 775, со Kalibrierschein примена : За Drehmomentkontrollierten завртка затегнување во NCM област, со 1/4 инчи хексагонални штекер (С 6.3 DIN 3126), ослободување, единствен и Серија костуми, со заклучување спојки, left In насока на стрелките на часовникот затегнување; грешка лимит : ± 6% според DIN EN ISO 6789, конектори 1/4 инчи хексагонална главата 1/4 инчи надворешни плоштадот ве Молиме да не гледаат. 52205 300; мерка должина 2-30 NCM; Поделба вредност 0.2 NCM; целата должина : 105 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одговара на 5Точка завртка користи на i Phone 4, 4 S, 5, 5 C, 5 S, 6, 6 Плус, 6 S, 6 S Плус, 6 S, 6 S Плус, SE, 7, 7 Плус.Wiha високи п

Ве молиме прочитајте ја големината упатството внимателно пред купување.4 инчи (L x D), и на мини pry бар е око

веб > енергијаопрема.HAZET – Безбедност и прецизност поради минимално производство tolerances.Разни апликации

Вкупна должина : 250mm Тип на месо тело : 6.Боја : 20 компјутери.Може да се користи за прирачник електрични шра

Ndustrial одделение задебелена термичка обработка цилиндар.Индустриски одделение моќен роторот со долг жи

12 pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvan

9 pc VDE Појас Торбичка со Дупчиња Screwdrivers : 9 / 64" х 23 / 8", 5 / 32" x 4", 7 / 32" x 5", Филипс : PH1 x 31 / 8", PH2 x 4", Електрична Тест

Име На Производ : Филипс Шрафцигер.Совет Тип : Филипс; Материјал : Пластична Рачка : ~1 x 1 / 4"(L*D); Окно : ~1 3 / 16"

12pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvana

Боја : А Тип : Шрафцигер Сет.Е прилагодено : Yes.Навој на главата големина : Чешел.Магнетни : Нема.Параметар :

Нашите screwdrivers дава совршена комбинација на квалитетни материјали, избалансирани ергономски дизајн, из

torx големина : TT15 сечилото материјали : Челик.должина на ножот : 259 / 64 во.заменливи сечилото на : Фиксен Нож

Црна, прав обложен челик дизајн, Преносни Keychain Шрафцигер се Поставува за Секојдневно Поправање Употреб

Wera 2067 TORX БО Kraftform Микро Електроника Прецизност Безбедност Torx Шрафцигер Совет големина : ПодесуватеДоказ

Не се лизга дизајн се справи со многу е лесно да се зафат и не е лесно да падне надвор од вашата рака за вр

Карактеристики Wera брзо ослободување чак со една рака технологија, од не 'рѓосувачки, 1 / 4" x 119mm се справи.We

Карактеристики прецизност ножот со TORX вози совет, TX 5 x 40mm вратило.Wera надминува бараните спецификации за

МултиМалку Шрафцигер.Совет Големина во 1 / 8 3 / 16 во 5 / 32 во 9 / 64 во.МултиМалку Шрафцигер, Совет Големина во 1

【Пластична Рачка】 Ергономски дизајнирана рачка обезбедува практичност и удобност за работа...

сечилото должина : 25 mm.заменливи сечилото на : Фиксен Ножот.вкупна должина : 83 мм.флексибилни : Цврсти.сов

S2 ЛЕГИРАН ЧЕЛИК:34 во 1 ratcheting Screwdrivers малку е направен од висок квалитет на S2 легиран челик, тоа е хром поз

Возат се справува обезбеди дополнителна потпора со голема јачина од ratchets.Хром позлата обезбедува зголе

Дизајнот е професионална и практична, на изглед е убава, и тоа е лесно да се носат.Висок квалитет и преци

Прецизност шрафцигер со 28 висока прецизност глави.Серија главата прецизни,повеќе моќни заштитна опрем

Тешко, Хром Vanadium Челик Месо Тело.Таа идеја е главниот Идеални бизнис принцип за над 90 години.Опис на прои

Please wait...