0
clear
  • 8000W Ветерни Турбини Генератор 8 Ножеви Моќен Ветерници со снага Задолжен Контролор-Бела 24v
  • -20%
  • -20%
8000W Ветерни Турбини Генератор 8 Ножеви Моќен Ветерници со снага Задолжен Контролор-Бела 24v

8000W Ветерни Турбини Генератор 8 Ножеви Моќен Ветерници со снага Задолжен Контролор-Бела 24v

DEN 2879.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V/24v 8 Сечилото на Ветерната Турбина Генератор Со доплата Controller This 8000w 8 Сечилото на Ветерната Турбина Генератор Е Вистински Центар И Корисни Substittution На Сончевата Енергија.Батеријата Може Да Се Наплаќаат Според Ниска Брзина На Ветрот.На Aerodynamically Оптимизиран Најлон Ножеви Се Апсолутно Трајни И Да Ја Одржувате Силна Товари.На Ножеви На Ветрот Тркалата Се Направени Од Најлон Влакна,Заедно Со Оптимизација На Аеродинамичен Облик Дизајн И Структурните Дизајн,Висок Ветар Користење Фактор,Зголемување На Годишното Производство На Енергија.Оваа Ветерници Енергија Турбина Задолжен Контролор Има Основна Контрола И Заштита На Функции,И Да Се Обезбеди Низок Напон На Полнење Функција.Брзината на Ветерот Е Ниска,Користат Висока Енергија од Ветер;мала Големина,Добро Изгледа,Ниски Оперативни Вибрации.35 kg Package Големина : 80.Спецификации : Количество На Лисја : 8pc Rated Моќ : 8000w Rated Напон : 12 V/24v Leaf Материјали : Најлон Fiber Generator Случај : Кастинг Алуминиум Alloy Operating Температура : -40°C~+80°c Rotate Брзина : 500rpm Gross Тежина : 8.Школка Е Направен Од Алуминиум Легура Умре-кастинг,Така Анти-тајфунот Способност Е Посилен,Побезбеден И посигурен Операција.Преку Високо-моќ за Следење Микропроцесори Интелигентна Контрола,Ефективна Сегашните И Напон Регулатива.Затворен Топката Лежишта Обезбеди Не Само Леснотија,Висока Ефикасност И Ниска Носат.Генератор Користи Патентирана Магнетни Имајќи Алтернатор,Заедно Со Посебни Stator Дизајн,Кој Ефикасно Го Намалува Отпорот На Вртежен Момент На Генераторот,Додека Правец На Воланот И Генератор Имаат Повеќе Соодветни Карактеристики,Веродостојноста На Единица За Да Работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Шлемови.Тревор Лоренс & Џе

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

Најбезбедно ЕПА регистрирани средства за дезинфекција.Болница Одделение.Контакт со храна Површини (не

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 22 FH96 Објектот Пакет Димензии : 18.0" L x 18.0" W x 21.0" H Точка Пакет Тежина : 3

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Тешко Пластичен Капак за Apple Mac Book обезбедува целосен пристап до сите порти и функциите на вашиот уред.ПР

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Donruss Беј

Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Р

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглови.Сите Спортски и дури и Не се спорт.100.000 огласи.Промоции Заштедите

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Please wait...