0
clear
  • HMBJFBD DIY Божиќ 6 PC Микс Симпатична Мини Мачка Риба Патка Зајакот Метал Jingle Bells Лабава Монистра Фестивал Партија Декорација/Пет Бел/DIY Занаети Додатоци за Божиќ Декорац
  • -20%
  • -20%
HMBJFBD DIY Божиќ 6 PC Микс Симпатична Мини Мачка Риба Патка Зајакот Метал Jingle Bells Лабава Монистра Фестивал Партија Декорација/Пет Бел/DIY Занаети Додатоци за Божиќ Декорац

HMBJFBD DIY Божиќ 6 PC Микс Симпатична Мини Мачка Риба Патка Зајакот Метал Jingle Bells Лабава Монистра Фестивал

DEN 536.40

Достапност
Достапно за нарачка

Креирате Среќен Меморија : На посебна љубов и среќа да ги споделите со семејството и пријателите. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Бел звукот е чист и гласен, што направи весели звук.Различни светли бои ќе биде добра декорација за вашата свадба партија или накит одлуки.на нив на вашиот елка или на други места за декорација.Широк Апликации : метални ѕвона, кои емитуваат музички, совршен за украсување елка, Божиќ венец, Божиќ гарланд, лустерот, подарок завиткување и повеќе, исто така се погодни за изработка, гарланд одлуки или други DIY работи, направете ја вашата декорација карактеристична од others Material : Метал Copper Color : КАКО Слика Show Approx Големина : 22mm Употреба : се Вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени crafts Package вклучува : 6 pcs Warm Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, го следи светлината, рачни мерења на локации, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ДИМЕНЗИИ : Гроздобер бронза jingle bells мерка од 1,5 Инчи (38mm) во дијаметар со висина од 1.46 Инчен (37mm).Секој комп

Материјал : jingle bells се направени од издржлив метал материјал, и на површината се насликани со разни бои, с

DIY Бакар Ѕвона Додатоци Симпатична Тигар Главата Шема Мали Ѕвона Креативни Правец на Свири Накит Украси

[SIZE] : Име на Производ : DIY Мали Ѕвона; Перфорација Големина : 2 x 1mm / 0.08" x 0.04"(L*W); Бел Големина : 6 x 6mm / 0.24" x 0.24"

Trwała,mocna,amortyzująca, 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Бел звукот е чист и гласен,што направи весели звук.Различ

Материјал : jingle bells се направени од издржлив метал материјал, и на површината се насликани со разни бои, с

Креирате Среќен Меморија : На посебна љубов и среќа да ги споделите со семејството и пријателите.Направ

Големина : 6 / 8 / 10 / 12 / 14mm.Боја : Злато, Сребро, Multicolor.Пакет : 50pcs / многу.Ве молиме проверете ги стил и квантит

Jingle Bells ќе додадете повеќе забава за вашите Божиќ партија.Овие ѕвона може да се користи во многу различн

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Бел звукот е чист и гласен, што направи весели звук.Различни светли бои ќе

Може да се користи за долго време, носатотпорни, не е лесно да избледи, и се уште ги одржуваат одлична изр

30 компјутери jingle bells снегулка исечок jingle bells+196 Во сребро или злато string (Случаен боја).Големина : jingle bell мер

100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Бел звукот е чист и гласен, што направи весели звук.Различни светли бои ќе

Можете да ја обеси на дрво или било какви други украси да се создаде празнична атмосфера.Содржи : 50 пакет

Употреба на jingle bells да ги красат елка, божиќ венец и други, споделување на Божиќ се расположи.Можете да ги

Висат на нив на вашиот елка или на други места за декорација.Користете ја вашата имагинација, тогаш може

Легура бел шарм за вашиот diy проекти.Сребрена боја, врежани, шарм.Погоден за домашна декорација, DIY рачно

Прекрасен звук : Божиќ ѕвона секогаш бидете jingling, придружни ќе пее на Jingle Bells несвесно.Цврст дизајн : Божи

Please wait...