0
clear
  • Грузија-Пацифик PerfecTouch 5356DX WiseSize Кафе Дизајн Изолирани Хартија Првенство, 16oz Капацитет (Случај на 20 Пакети, 25 по Пакет)
  • -20%
  • -20%
Грузија-Пацифик PerfecTouch 5356DX WiseSize Кафе Дизајн Изолирани Хартија Првенство, 16oz Капацитет (Случај на 20 Пакети, 25 по Пакет)

Грузија-Пацифик PerfecTouch 5356DX WiseSize Кафе Дизајн Изолирани Хартија Првенство, 16oz Капацитет (Случај на

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Изолирани хартија првенство.Удобен, здрав, безбеден чувствуваат; не се лизга се одржи и да се пронаоѓа графика.Ја намалува потребата за скапа двојно-cupping и ракавите.Патентирана хартија процес се обезбедува единствени изолација. 16oz капацитет.Опис на производот Патентиран хартија процес insulates подобро од скапи двојно-cupping.Удобен зафат и 30 проценти повисоки од другите топли чаши.Од Производителот Удобно да се одржи : ја Намали потребата за двојно cupping и скапи пијалаци ракави.Perfec Touch е куп дека е задоволство да се одржи.Ефикасна : Perfec Touch бара 60% помалку редење висина од мушка пена чаши и доаѓа во помала коцка случај за полесно ракување и складирање.Намалување на Отпад : Dixie Perfec Touch хартиените чаши се направени со патентиран процес кој insulates и ја намалува потребата за дополнителни ракав.Влијанието врз животната средина : Perfec Touch чаши се направени од хартија со полиетиленски слој и содржи околу 80% compostable целулоза влакна по маса.Чаши може да се обработи во комерцијални компостирање објекти кои имаат конечната селекција способност.Тие, исто така, можат да бидат рециклирани од страна на рециклирање објект што се прифаќа производи од хартија кои содржат храна остатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

9 Унца Кристално Јасна ПЕТ Шолји е Grat за Млечни, Iced Чај, Ледено кафе, Slurpee, Лапавица, Smoothys, Сок, Сок, Коктели,

Новиот супер spout промовира природните пиење акција и здрав орален развој.Супер Spout Лесно Gripper има уникат

Има 8 мл.на топло или ладно течност.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.Translucence им овозможу

Ве молиме да користите хартија cupsinstead ofplastic чаши, Заштита на нашата планета, можете да направите повеќе.

Големина : 16 Oz.Дијаметар : 90 Mm.Боја : бела.Појавување на капакот : kekdl516 Единици продадени од страна на : слу

Количина:50 пакет.Капацитет : 8 OZ.Материјал : ЈП обложена Хартија,Рециклираат.Polka Точка Хартија сладолед

Оваа хартиените чаши е nontoxic, издржливи и безбедни.Идеален за Роденден, излети, семејството reunions и секојд

Високо квалитетни пластични чаши : здрав чаши со sidewall сртови за дополнителна сила и не се лизга на зафат.

4 инчи / 26 x 6 см, што одговара на 1216 унца чаши.Уникатен дизајн : овие Божиќ кафе ракавите се дизајнирани со

Прифатлива Пакување : Постојат 50 3oz жолта хартија, чаши во пакување, кои се големи во квантитет и прифатл

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Пакет од 8 хартија партија корист чаши која има течни до 9 и унци димензии на 3во дијаме

【Храна Одделение Снек Сад】Сите делови на снек првенство се направени од мека храна одделение силиконс

Храна Одделение Материјал : Нашиот тренер првенство направени од меки силиконски BPA, основни поени, PV, phth

Baby Blue Пластика Партија Чаши Лесно натпревар вашата партија тема со обоени чаши.Големина : 12 унци Совршен

???? [СЕТ НА 18] : Овој пакет вклучува 8 Мерење на Чаши (1 / 16 првенство, 1 / 8 чаша, 1 / 4 шолја, 1 / 3 шолја, 1 / 2 чаша, 2 /

КатABoo Велигден Bunny Тема 9 Oz Хартија Првенство Пакет на 15 Капацитет : 9oz(266ml).Материјал : Хартија.Голема Вре

Стоп за губење на вашиот првенство во партијата.Го красат со слатка винил decal!.Decals печатени користење на

Стоп за губење на вашиот првенство во партијата.Го красат со слатка винил decal!.Decals печатени користење на

Ќе Добиете 100 Расположливиот Медицина Чаши Во Една Целосно Запечатена Пластична Ракав.Нашата медицина

Одговара : 8oz 24oz чаши.Материјал : Пластични Влакна.Достапна во : 2 првенство и 4 првенство големини.Капаци

Природни Одговара за Мали Раце : Нашите природни крива дизајн го прави купот лесно да се одржи и меки сил

Стрела Кафе G акции печатени пена во шолја чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно додека остан

100 Прекрасен пластични ултра јасно пијалак чаши со 100 совршен фитинг капаци.Издржливи висок квалитет за

Please wait...