0
clear
  • Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци за Девојка и Момче,Ротира 360 Степени Преносни & со
  • -20%
  • -20%
Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци за Девојка и Момче,Ротира 360 Степени Преносни & со

Ноќ Светлина Проекторот со Далечинскиот Управувач,Стар Проектор Ноќ Светла за Деца, 2 во 1 Ѕвезда Проектор Подароци

DEN 1262.40

Достапност
Достапно за нарачка

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Елени, Среќен Роденден, Океанот Светот, Романтична Љубов, Животински Свет, Лаки Зајак, Диносаурус Светот, Ракетни Брод, и др. 【Auto Off Timer Дизајн】 : бебето светилка проектор ви овозможува да го поставите времето на 15, 30, 60 минути.

Спецификацијата

Item Type:
Projection Lamp
Material:
ABS+PC
Built In Polymer Lithium Battery:
1200mAh (Audio), CR2025/150mAh (Remote Control)
Light Color:
Warm Light + Blue + White Light
Remote Control:
19 Keys
Power:
3W
Input Voltage:
5V
Connection Method:
USB
Music:
8 Songs
Projection Film:
24 Photos + 2 Photos (In the Projection Lamp)
Purpose:
Indoor Projection Lamp
Star Night Light Has 13 Movies:
Stars and Moon, Ice Penguin, Cosmic Planets, Star Sky and Deer, Happy Birthday, Sea World, Romantic Love, Animal World, Lucky Rabbit, Dinosaur World, Rocket Ship, Merry Christmas, Create a Relaxing Environment, Light Up the Darkness, Soothe the Soul, Accompany Children, and Protect Dreams and Imagination.
Package List:
1 x Projection Lamp :
24 x Slideshow :
1 x Manual  :
1 x Remote Control :
1 x Charging Cable :
13 x Sticker :

Со стоката дадена додека купуваат

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 22 FH96 Објектот Пакет Димензии : 18.0" L x 18.0" W x 21.0" H Точка Пакет Тежина : 3

Безжични инфрацрвени далечински управувач, домашна забава, или канцеларија состаноците се многу лесен

Загрева рамномерно не жешки точки.Зоолошката градина Med рок грејачи се c UL / АДС / T1 / 2 V одобрени...

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Тешко Пластичен Капак за Apple Mac Book обезбедува целосен пристап до сите порти и функциите на вашиот уред.ПР

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

Производителот гаранција може да не се применува.Можете да додадете или отстраните пополни да се прила

Ефект : навлажнувачки, негување.Тип на кожа : Пигментирани на кожата, Сува кожа.Содржина : 100ml.Опис на прои

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Поддржува Bluetooth V5.0 lossless пренос, поддршка на ФМ емитува.Вграден литиум батерија.Lowpower екран со заднинско о

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Р

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Шлемови.Тревор Лоренс & Џе

Please wait...