0
clear
  • Про Слушалки 3Amp Помошен Адаптер Работи за Ауди 2020 A4/S4/A5/S5 Плус USB-C 3.5 mm Аудио и Hi-Моќ Полнење Порта (Наплаќаат Додека го Слушате)
  • -20%
  • -20%
Про Слушалки 3Amp Помошен Адаптер Работи за Ауди 2020 A4/S4/A5/S5 Плус USB-C 3.5 mm Аудио и Hi-Моќ Полнење Порта (Наплаќаат Додека го Слушате)

Про Слушалки 3Amp Помошен Адаптер Работи за Ауди 2020 A4/S4/A5/S5 Плус USB-C 3.5 mm Аудио и Hi-Моќ Полнење Порта

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

▶[НАДГРАДИ] Нови материјали обезбеди строга доверливост и да се спречи прегревање како и другите!Оваа 2-во-1 usb c 3,5 мм слушалки адаптер им овозможува да слушате и полнење simultaneouly на вашиот Ауди 2020 A4/S4/A5/S5 Возило!. ▶[HI-RES ЗВУК] Изградена-во Realtek Аудио DAC Чип обезбедува Здраво-Резолуција Дигитален Квалитет на Звукот (24bit/192khz) за вашиот Ауди 2020 A4/S4/A5/S5!. ▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Овој USB C 3.5 mm џек за слушалки адаптер, исто така, поддржува Брзо полнење со користење на вашите оригинални полнач.Зошто да добие какви БИЛО други Адаптер?!. ▶[НАЈДОБРОТО ОД ДВАТА СВЕТОВИ] Направите и двете, полни додека го слушате вашата музика и видеа во исто време!Уживајте во вашиот 3,5 мм слушалки со вашиот USB-C телефон В-тип адаптер.Можете да наплаќаат плус слушате музика, и играте игри, да гледате видеа, плус повеќе.од прекумерна струја.Уживајте стабилност за трансфери на слушање музика без шум и интерференција. ▶[ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ и HD ПОВИЦИ] Забелешка секој адаптер (повеќето врз основа на други осврти) сите ќе се направи Далечински Управувач и HD Повици како дизајниран од страна на Audi suppor контрола на јачина на звук и да одговори на повикот на компатибилни уреди.Обезбедува HD повици за вас и вашите пријатели и семејства. (*ИМАЈТЕ на ум, потврдете ја вашата верзија поддржува ова, ажурирања може да бидат потребни).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

4Prong Машки 3Prong Женски, Nema 1430 P 4Prong Фен машки приклучокот, 30AMP 125 / 250 V да Nema 1050 R женски receptacle 30 AMP 250 V.Поврзете

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со м

▶[НАДГРАДИ] Нови материјали обезбеди строга доверливост и да се спречи прегревање како и другите!Оваа 2

1 【Компатибилни Модели】ACPW20 AC Адаптер за полнење за Sony Алфа A5100, A6000, A6400, ZVE10, A6500, A6300, A6100, A7, A7 S, A7 R, О7 II, A7 S II,

【Замена】 : Овој Адаптер е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (неОЕМ).Кабел должина : 3.9 FT /

) CECCCROHS 100240.(⚠️!!!Answer : ___________________________ Note : w / САМО Една Prong Барел Круг Приклучок крајот.Некој може да го куп

4 Америка Места : го Прифаќа стандард N Американски 2 или 3 prong рамен pin приклучокот.Погодна за Секој Прилик

Моќта не е повеќе ограничена, за да се исполнат снимање потреби на фотографи.Со напон конверзија коло, т

* Новиот втората генерација шарени дизајн, го прават животот повеќе возбудлив Чист бакар конектори се с

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

Headphone носител : На суспендирани слушалки држачот е многу погодна за шлемови и може да се одржи на слушалк

Практична USB C Слушалки Адаптер : USB C до Џек за Слушалки DAC Адаптер нуди брз и едноставен начин за да стрим

DMWBLC12 / DCC8 атарот на батеријата спојка, практичен адаптер за напојување замена за Panasonic камери.Компатибил

Nintendo Switch gamecube контролер адаптер ви овозможува да го поврзете 4 контролори да се играат игри во исто врем

?Уживате во Музика / Игри додека го Полните? : Овој 2во1 USB Тип C до 3,5 mm приклучок за слушалки адаптер.се дел

Материјал : Бакар Никел Позлата; Џек Големина : 3.5 mm; 4 Пол Лево Аудио; Право Аудио; ПрстенЗемјата; РакавМи

【НАС во Европа Приклучок Адаптер】 Тип C електричниот адаптер може да работи во повеќето Европски земји

Nitze N21D1 V Планината батеријата адаптер специјално дизајниран за Moman / HEDBOX UNIX / Ansso / Powerange / IDX Vпланината бат

4 x 3, вкупно 2 【ETL Наведени】Овој приклучок адаптер е направен од висококвалитет acrylonitrile butadiene styrene, подлож

Telecentric оптика со слаба светлина дефицит.Parfocal со различни микроскоп цел леќи.Отворот целосно заедно со UIS

Please wait...