0
clear
  • Puppia Мека Вест Подигнат ПРО
  • -20%
  • -20%
Puppia Мека Вест Подигнат ПРО

Puppia Мека Вест Подигнат ПРО

DEN 696.48

Достапност
Достапно за нарачка

4" Градите.Тежина бројките се само проценки.) не мора да значи поголем раси.Големина : Крупните : 19.Ве молиме погледнете во сликата на големината на табелата.Ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче за облека, тоа е многу важно да имаат прецизни мерења на вашето куче вратот и градите дебелина.Исто така, важно е да се земе во предвид големината на кучето е главата, како и вратот дебелина и градите дебелина.PUPPIA SMART ОЗНАКА pendant(QR Код само) е вклучена.Нови Меки Вест Подигнат со рефлексивни ремени.ВАЖНО : ве Молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче, мерење за вратот, мораат да бидат однесени во ОСНОВАТА НА ВРАТОТ и градите дебелина мора да се преземат зад предните нозе.By со приложување на вашата поводник да јамка зад вашиот темперамент, ќе имате повеќе контрола над вашето куче.Внатрешниот додатен промовира супериорна удобност.Секогаш користете вистински мерења.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Полна боја надвор и шарени модел внатре.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник дост

Прилагодливи градите темперамент, според мачка е биста на вредноста, удобно и да го затворите‑фитинг, м

Големината на S / M е Сива Боја со Црна Цевки.Јака Прилагодува Околу 912" / Дебелина Прилагодува Околу 1317" (

Моден популарни шари модел со pleated здолниште, chrysanthemum декорација.Висок квалитет издржлив материјал.2 m, л

Функција : Удобно поместена вратот отворање Едноставен дизајн ќе се намали tugging и влечење на вашиот pup вр

Тоа е погоден за мачиња и мачки од сите големини.Тоа е лесно да се стави на или полетување.тоа е лесно да

Вест Темперамент како "Искористување V".Полиестер воздухмрежа.Прилагодливи Градите појас.Појавување на

Јакна темперамент како "Искористување J".Симпатична мечка карактер шема и цврсти schemed.Прилагодливи врат

За мали и средни куче, мачка.Метал фитинзи дизајн,кој е издржлив и тешко да ' рѓа.Тоблик дизајн за да се сп

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Материјал : Светлинатежина Мека Дише воздухмрежа 100% Полиестер Материјал,Одличен квалитет.Лигавче поди

Мека, дише, удобно за вашето домашно милениче Лесен за користење, што го одење мачка полесно...

By со приложување на вашата поводник да јамка зад вашиот темперамент, ќе имате повеќе контрола над вашет

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Производителот гаранција може да не се применува.Големина 2 27 – 45 cm x 1,5 см.Силен стисок за вашето домашно

Please wait...