0
clear
  • Зебра QL 420 Плус Mobile Printer (P/N Q4D-LUBD0000-00)
  • -20%
  • -20%
Зебра QL 420 Плус Mobile Printer (P/N Q4D-LUBD0000-00)

Зебра QL 420 Плус Mobile Printer (P/N Q4D-LUBD0000-00)

DEN 11966.40

Достапност
Достапно за нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Ве молиме Јавете се или испратете ни за Достапноста на Производот/Олово-Време.Бренд НОВИ со ЦЕЛОСНА Производителот.Овластен Зебра Препродавач.Том Попусти На Располагање.Ние се препродава на целосна линија на Зебра производи - ако не го гледате она што го барате за, ве молиме распрашајте се.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Print / Скенирање / Копија со HP Реалниот Живот Технологии.Скенирање со 1200 x x x x x 2400 dpi Оптичка Резолуција и 48bi

Smart Веб технологија на Печатење обезбедува употребливи вебстраници без cutoff рабови.Се смета за принтер,

11 n безжична мрежа и Ethernet компатибилност понуда најбрз брзина и најдолгата низа и им даде на корисниците

Производителот : HewlettPackard.Пластични Ламинатни.Максималната Резолуција на Печатење : 2400 x 1200 dpi [Display & Граф

Печати Резолуција (До) : 2400 x1200dpi (Max).Број на Млазници : Вкупно : 15,360 MBK : 5,120 nozzles C, M, Y, Б.Тоа е 40 повеќе постери

После 6 месеци, со месечна претплата важи освен ако не е откажана, а вие ќе заштедите и до 50% на мастило.НА

Please wait...