0
clear
  • 42V1.7А 71w НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ Приклучок Адаптер за полнење на Батеријата за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скутер (Боја : АУ Приклучок)
  • -20%
  • -20%
42V1.7А 71w НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ Приклучок Адаптер за полнење на Батеријата за Xiaomi Mijia M365 Електричен Скутер (Боја : АУ Приклучок)

42V1.7А 71w НАС/велика БРИТАНИЈА/AU/ЕУ Приклучок Адаптер за полнење на Батеријата за Xiaomi Mijia M365 Електричен

DEN 1498.08

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер скејтборд.LED Индикаторот за Полнење, ЦРВЕНО осветлување кога полнење во тек, ЗЕЛЕНО светло до кога полните целосна или disconnect.Дополнителна да се замени скршен полнач, добри перформанси.Пакет Се Вклучени : . 1 x Батерија Полнач.Спецификации : Име на Производ : Батеријата Charger Color : Black Input : AC 100-240 V 50/60 Hz 1.2 A/0.03 На max Output : DC 42 V 1.7 APlug Тип : НИ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, ЕУ Приклучокот, АУ Plug Compatible за : Xiaomi Mijia M365 Електрични Scooter Features : Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер skateboard LED Индикаторот за Полнење, ЦРВЕНО осветлување кога полнење во тек, ЗЕЛЕНО светло до кога полните целосна или disconnect An екстра да се замени скршен полнач, добра performance Package се Вклучени : 1 x Батеријата Charger1 x Моќ Кабел (НИ Plug/ЕУ Plug/ AU Plug/велика БРИТАНИЈА Приклучок)Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2. Боите може да има разлика се должи на различни екранот.Ви благодариме за разбирањето!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Тешко Пластичен Капак за Apple Mac Book обезбедува целосен пристап до сите порти и функциите на вашиот уред.ПР

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал Тешко Пластич

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Р

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Бостон Ред Сокс.Mookie Betts.100.000 огласи.Промоции

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

Поддржува Bluetooth V5.0 lossless пренос, поддршка на ФМ емитува.Вграден литиум батерија.Lowpower екран со заднинско о

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Обезбедени Дел : 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 1 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 2 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС З

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

Please wait...