0
clear
  • Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 1.38x3m/54x10ft Holographic Хром Виножито Винил Автомобил Wrap Film Автомобил Body Wrapping Лист Филм Налепница Воздух Балон з
  • -20%
  • -20%
Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 1.38x3m/54x10ft Holographic Хром Виножито Винил Автомобил Wrap Film Автомобил Body Wrapping Лист Филм Налепница Воздух Балон з

Автомобил Налепници Оркестарот DIY Автомобил Тело Налепница 1.38x3m/54x10ft Holographic Хром Виножито Винил Автомобил

DEN 7064.88

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно да се исчистат со вода.Висока температура и вода Доказ.Долготрајни, флексибилни и издржливи.Отпорни на УВ, вода, нечистотија, маст, сол, лесна киселина и масло.Може да се примени на ентериер и екстериер површината на автомобил или мотор како u како да се заштити автомобилот.Боја : Бела,Green Width : 1.38 m Length : 3m Thickness : 0.18 mm Texture : Виножито Хром.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Овие се чувствува совети имаат велур заврши, кој е дизајниран да трае и да се намали ризикот од гребење д

Обидете се да најдете боја работа која ќе трае за половина од тоа долго без да гледа носи, да не!.Лесно мо

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободување канали, направете го тоа лесно да

Побрзо позиционирање и воздух балонслободен филм апликација која врз основа на Лесно (EZ) се применуваат

Овие филмови имаат slideable и repositionable притисок осетлив лепило со невидливи воздух ослободување канали за п

Име на производ : Брусен Винил Заврши Производ Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободу

Алатките кои се потребни : Перки Комунални нож & пластични squeegee (не се вклучени).Како да го Инсталирате? 1.

Име на производ : Кожа, Винил Wrap Product Feature High квалитет флексибилни полимерни ПВЦ film Air ослободување канали

Умре Сече 5 инчен Dogue де Бордо Куче Винил Decal со гордост се Направени во САД.Нашите Налепници се лесно да с

VVIVID+ е VVi Vi D е Највисок Степен на материјал (Premium Plлинија).Тој нуди непобедлива нула отпор, сигурност и лес

Отпорен на вода и УВ Заштитен; Сјајна и мазна завршница.Невидливи ВоздухПорака на Канал, лесно да се осл

Овој уникатен производ е направен од УВ отпорни на винил дека карактеристики на јаглерод текстура завр

Име На Модел : .Налепница Сместување : Rearview Огледало.Вид На Налепница : Креативни Налепници.Тип : 5 D Карбон

Направени со автомобилски резервни винил.Купи сега, а можете да!.Оваа винил е пренослив во случај некога

Бесплатна Алатка за Полнење Барање Големина 4"x8" НЕ дојде со Алатка за Полнење Size 12"x60" Вклучуваат 1 сет на

HD Маскирна Винил Заврши Филмот Кој 3 M Controltac Со Согласност v3 Лепило.Stateoftheart HD 1440 dpi*, Супер Висока Резолуци

Please wait...