0
clear
  • XIAOXINGXING Ѓердан Црква Мошти Ѕид Крстови Крсте Исус На Крстот Стојат Ѕид Крсте Антички Дома Параклис Декорација 20cm
  • -20%
  • -20%
XIAOXINGXING Ѓердан Црква Мошти Ѕид Крстови Крсте Исус На Крстот Стојат Ѕид Крсте Антички Дома Параклис Декорација 20cm

XIAOXINGXING Ѓердан Црква Мошти Ѕид Крстови Крсте Исус На Крстот Стојат Ѕид Крсте Антички Дома Параклис Декорација

DEN 328.80

Достапност
Достапно за нарачка

√ 3 D моделирање резба. √ Изработка. √ Мазна површина. √ Не спаѓаат во боја. √ Совршени детали.Боја : Црвена бакар+Black Type : Ѕид Crosses Type1 : Cross Material : Metal Material : Метални легури (позлатен никел)Големина : 19.5x9.5cm/7.7"x3.7".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Маслиново Дрво Крстот 4.8 инчен рачно изработени од најдобрите занаетчии.Светата Земја Маслиново Дрво К

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Кристијан Ѕид Уметност Виси Крсте Крстот Декорација.Дрвен Крст со Златен Тон База на Метал Исус Христос

Св Бенедикт е Медал и МедалКрстот може да се носи околу вратот или врши со вас, како и обесени на вашиот д

Покажете ја вашата вера и додадете гроздобер изглед на вашиот дом со Земните Домови крсте ѕид, крстот ко

СКАПОЦЕНИ СПОМЕНИ : Оваа елегантна крстот станува потсетник на ден малку еден примени овој Благословен

Материјал Леано Железо.Големина 18 1 / 2 Инчи (H) x 7 1 / 4 Инчи (W).Вклучува две дупки за лесно да виси.Хардвер н

Направени со висок квалитет смола материјал, кој е да се носатотпорни и има добра отпорност, не е лесно д

Димензии : 10 x 0.5 x 15 Инчи.Подготвен да се Откажам Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава у

АПСОЛУТНО ПРЕКРАСНА КАТОЛИЧКАТА СТОИ КРСТ.Направени од Цврст Pewter Крстот Стои 5.5 Инчи Висок.Оваа Прекрас

Декоративни крстот се направени од издржлив мдф (Средна Густина Fiberboard) материјал; Место чисти само.Tabletop

Направени од смола полимер камен материјал, инспиративни и мисла предизвикување почетен акцент.Воскре

ЅИДОТ ОРКЕСТАРОТ добие благослов на овој свет објект од виси на ѕидот на вашата дневна соба, кујна, спал

Овој едноставен, но елегантен парче од декоративни религиозна уметност conveys ведрина, и носи Мир и Радост

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Цврсти доволно и може да бидат обесени сам или со други крстови да се формира декоративни крстот ѕид.Пое

Вклучува : Рака одржа крстот и молитвата картичка.Материјали : Дрво, боја може да се разликуваат.Големин

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Големина 6 Инчи (H), 4 1 / 4 Инчи (W).Материјал Дрво.Вклучува ликот на Исус на Добар Пастир и Делото на Contrition.В

АПЛИКАЦИЈАТА & УПОТРЕБА : Погоден за црквата вечера епископска светиот централен празник Велигден Ден н

Прекрасна свадба ѕид, крстот има два слоја за димензионален ефект.Висина 12".Направени се од МЕДИЈАПАН, в

12" високи x 8" широк декоративни раскошен духовна ѕид крст.Метал закачалка на назад за лесен, безбеден мон

Материјал Смола.Големина 5 3 / 4 Инчи (H) x 3 3 / 4 Инчи (W).Се одликува со Метални Закачалка за Лесно Екранот.Им

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО Рака врежан со супериорен талентирани Христијански уметници во Македонија н

Висок Квалитет.Бесплатни Прва Класа Превозот.Направен во САД.Applique е украсни везана во која парчиња или

Please wait...