0
clear
  • Еспресо/Кафе Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак
  • -20%
  • -20%
Еспресо/Кафе Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Еспресо/Кафе Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот бизнис. ★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот. ★ Енергетски ефикасни неонски бизнис знак, може да бидат оставени на 24/7 за максимална изложеност без разлика дали тоа е за рекламирање или décor. ★ Внатрешна употреба; да го зголеми животниот век на вашите вистински неонски знак следејќи ги упатствата за употреба.Description The карактеристика сјајот на неонски знаци можат да привлечат клиенти како ништо друго, практично горење вашиот идентитет во умовите на потенцијалните и идни клиенти.Неонски знаци може да бидат оставени на 24 часа на ден, седум дена во неделата, 365 дена во годината..за неколку децении.Не постои светлина форма во постоењето дека има визуелен ефект на неонски.Features Material - Знак е монтиран на трајни Црна пластична подлога.Ефект - ги Привлечат купувачите со траен impression Cost Ефективни - Кул Тивка Енергетски Ефикасни - Користи Помалку Енергија отколку Стандардните 60 вати сијалица.Спецификации - Оперативен напон - 110 volt У Л 2161 наведени трансформатори дека приклучок во стандарден излез - 1 Година Гаранција на електрични компоненти & трансформатори - 10 вати потрошувачка на енергија - 6' кабелот за Напојување со стандардни трансформатори - 100% без кршење на загарантираните со двојно пакување кутија, екстра пена заштита за да бидете сигурни дека вашиот знак ќе пристигне во добра работна состојба - Четири страни се наведнуваат заштитна box Note Please овозможи 6-8 работни дена за производство.За внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

PREMIUN LED НЕОНСКИ ЗНАЦИ МАТЕРИЈАЛИ : Флексибилни LED лента, светлата,Мека, издржлив и силен.ниска потрошувач

Сон во облик на неонски оркестарот знак е одлична за вашиот дом, спална соба, пиво паб,свадба оркестарот,

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Cappuccino Неонски Знак Flex Светлина Знак Led Неонски Обичај Партија Дом Соба Ѕид Декорација Свадба Led Неонски

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

PREMIUN LED НЕОНСКИ ЗНАЦИ МАТЕРИЈАЛИ : Флексибилни LED лента, светлата,Мека, издржлив и силен.ниска потрошувач

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење 【ПОДДРШКА USB & BATTERYL】 : LED Неонски Ноќ Светлина бара

ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насо

Одржување слободни : Нема штетните гас & жива, без периодични рефил е потребно.Додадете pop на боја со овие

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење 【СОВРШЕН ПОДАРОК Широко се користи во смерот заб

Екопријателски на LED+Силиконски Ленти+ABS : неонски светла знаци употреба ДОВЕДЕ во нисконапонски и заште

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

26"H x 26"L x 3"Г За Внатрешна Употреба.Монтирани на Трајни Црна Пластична Подлога 110 volt У Л наведени трансформ

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

Стакло Неонски знак е одлична за внатрешна употреба, особено за Бизнис, дома или во ресторан декорација

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 13 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Ние сме тука за да го прослават во сите твојата слава.Со нисканапон дизајн и без бучава, нашите стакло ќе

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Please wait...