0
clear
  • Molekule Воздухот Про ФДУ-Расчисти Медицински Прочистувач на Воздух & Воздух Мини & Воздух Мини+ – ПЕЦО-Филтер,
  • -20%
  • -20%
Molekule Воздухот Про ФДУ-Расчисти Медицински Прочистувач на Воздух & Воздух Мини & Воздух Мини+ – ПЕЦО-Филтер,

Molekule Воздухот Про ФДУ-Расчисти Медицински Прочистувач на Воздух & Воздух Мини & Воздух Мини+ – ПЕЦО-Филтер,

DEN 3647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.ФДУ-расчисти за да се уништи вируси : Molekule Воздухот Про е ФДУ-расчисти како 510(к) Класа II медицинскиот уред за да ги уништи вируси, бактерии и мувла и стапица 95% од честички 0.3-1 micron во големина.Дизајнирано за да се задоволат потребите на голем станбени или деловни простори до 1000 квадратни.ft.или високо-сообраќај области, со 3x струење на Molekule е награда за победа на потрошувачите уреди.ПЕЦО-погон : Пробив ПЕЦО технологија не само да се соберат загадувачи, тоа ги уништува.Честички сензор : детектира голем број на честички на воздухот во три големини, за да се разбере подобро она што е во твојот воздухот, од PM10 (полен) и PM2.5 (прашина), да помала од PM1 (чад).Molekule Воздух Мини и Воздухот Мини+ користите Фото Електрохемиски Оксидација (ПЕЦО) нанотехношка да се уништи вируси, VOCs, алергени, микроорганизми & мувла.Замена ПЕЦО-Филтер за употреба со Molekule Воздух Мини и Воздухот Мини+.Не се компатибилни со Molekule Воздух.Клучот за уништување на вируси, VOCs, алергени, микроорганизми & мувла на молекуларно ниво.Се препорачува замена за просечната употреба : на секои 6 месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Усвојување на надгради четирислој мултиефект филтер памук, што е, антипамук слој / basic филтер ткаенина

✔ Три начини : притиснете го вклучите за прв пат да се сврти на озонската времето на чекање, и тајмерот ќ

【3Фаза Филтрација Систем】 : Alor Air Pure Airo HEPA Max 770 Воздух Scrubber се изгради со Променлива Брзина и како портаб

Режим на спиење бучава е толку ниско, како 24db.Две изграденаво сложени филтри направи прочистување повеќ

МАКСИМАЛНА ПОКРИЕНОСТ : Чисти мали простори до 660 квадратни стапки во еден час, 330 квадратни стапки во 30 м

【Вистински HEPA Прочистувач на Воздух】 Со CADR оценка на 50m3 / h, овој личен прочистувач на воздух за спалнат

6 lb мала тежина ви овозможува лесно да го носат од дневната соба да спалната соба и да каде и да одите...

Molekule Воздух користи Фото Електрохемиски Оксидација (ПЕЦО) нанотехношка да се уништи вируси, VOCs, алерген

3во1 филтер ги вклучува префилтер слој и комбинација од активиран јаглерод и висока ефикасност филтер, к

ЕФИКАСНО ЧИСТЕЊЕ : Airdog X8 може да се чистат 471 кубни метри во минута, и можете да го здив на свеж воздух од 1.

HEPA ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ : Нашата HEPA H13 отстранува барем 99.97% од сите честички 0.3 microns (micrometers) во дијаметар;

На 52во дијаметар го прави ова големо дрво за мали простори, entryways, и аглите.Нашите Колорадо Борови каракт

【Параметар】Напон : 110 V, Моќност : 80 W, Ефикасност : 99.97%, Воздушниот волумен : 180m3 / h, Бучава : 58d BA 【Повеќе Фи

Фокус за Здравствена заштита 220 V Единица.Ве молиме наведете приклучок тип.Мора да држава финалето земја

Струење до 190 cfm @ 0.4" PS служи 7 спални домови.Enthalpy јадро.Тоа е топла и влажна надвор и внатре се олади и dehumidi

За употреба во голем простор, може исто така да се разгледа купување на повеќе единици и ги организира с

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

Sepcification : Модел : ГШE1000 Напон / Фреквенција : 110240 V, 50 / 60 HZ Номинална моќност : 1000 W Контрола на владата : допир

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

❃【Појавување за Модели】Само Компатибилни со COLZER KGJL01 A500 Прочистувач на Воздух ❃【Лесно да се Замени】П

Нето Тежина : 0.25 kg / 8.8 оз.Големина на : 5.3*4.7*10.8 cm / 2.1*1.8*4.2" (L*W*H).Дното Дијаметар : Прибл 56.3 cm / 22.5".Certificatiom : CE,

3 БРЗИНА НАЧИНИ : Има Ниска Брзина (Sleep Mode), Средна Брзина И Голема Брзина на Чекање.Режим на спиење Работи

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

УВЕРЕНИЕ HATHASPACE ДАЛЕЧИНСКИ – Дизајнирани и произведени за HSP001 Smart Вистински HEPA Прочистувач на Воздухот

Please wait...