0
clear
  • Вакуум Масажа Терапија Градите Тело Форма Масажа Cupping Терапија Поставува Повеќе Големината Вшмукување Пумпа за Дома Салон Бањи
  • -20%
  • -20%
Вакуум Масажа Терапија Градите Тело Форма Масажа Cupping Терапија Поставува Повеќе Големината Вшмукување Пумпа за Дома Салон Бањи

Вакуум Масажа Терапија Градите Тело Форма Масажа Cupping Терапија Поставува Повеќе Големината Вшмукување Пумпа

DEN 2544.00

Достапност
Достапно за нарачка

По купот е вовлечени цврсто, се чувствува дека вшмукување е силна, и три-начин на вентил за да се префрлате ротира спротивно на издувни гасови, и воздухот протекување на сила дека може да се носат.[Интелигентни Копчиња, Едноставен и Лесен] : На massager е нова еволуција, додавајќи висока технологија на традиционалните massager, со користење на интелигентни чип и LCD екран, лесно да се работи, еден копчето за прилагодување.Спецификација : Проект тип : масажа и relaxation Material : ABS, plastic Voltage : 110-240v Package Големина : 37*28*19cm Package тежина : околу 2350g Packing листа : 1 *Host6 *cup2 *Краток tube1 *Долго tube1*adapter1 *Instructions1 *Три-вентилација вентил за да се префрлите.Нека ти се чувствуваат професионални длабока масажа техника на вшмукување и ослободување, 360 ° голем број пакет на услуги, грижа и dredge на градите, ви даде поудобно искуство. Едниот крај на долга цевка е поврзан со негативен притисок порта на инструментот, а на другиот крај е приклучен на дното на три-начин на вентил за да се префрлате;3. Кликнете за да изберете режим (изберете различни начини во зависност од вашите потреби);7. Поврзете го кабелот за напојување;2. Свртете го прекинувачот на три-начин вентил стрелките на часовникот за да на крајот да завршам на дефлација;6.Работата метод : 1.Фан е додадена на грбот, која може подобро да ги извршуваат вакуум масажа. Притиснете на прекинувач;5. [Различни Големини на Вакуум Чаши] : Вие не може да се избере соодветна вакуум првенство во зависност од вашите големината на градите, или можете да ги користите овие вакуум чаши според различни делови од телото. [Професионална Масажа, Обликувањето на Градите Убавина] : Овој производ усвојува висок ритам вшмукување и ослободување, со повеќе моќни вшмукување, до 60kpa, со повеќе значаен ефект.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Исклучително Преносни т знаат како да се откажат.За да се задржи вашиот духови висока, оваа масажа пишто

Крајна рака релаксација Comfier Електрични Рака massagers се специјално дизајнирани да го усвојат компресија

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Чистење Совети : ※ За лична употреба, Тоа е лесно да се чисти со користење на топла вода, рака сапун или т

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

КИНЕСКИ CUPPING ТЕРАПИЈА СЕТ : Cupping Терапија е древна Кинеска метода на масажа за удобност.Cupping Собата е форм

Vasoдилатација на крвните садови и предизвикува зголемување на протокот на крв низ телото.3 екстра големи

[ 5 Менувач Рачен Менувач ] произведува 1400 да 3200 ВРТЕЖИ во минута да стигнат до ткиво толку длабоко колку 1

【Брзо Греење】Загрева седиште перница зголемување на температурата во краток временски рок од 3 минути

Сега е достапен во 4 пакет за дополнителни заштеди.Трска во облик на massager за олеснување на болки и болки.

Болката се Ослободат : Мини massager е погодна за болка, стрес олеснување, длабоко ткиво масажа, совршен за м

Преносни Мини Масажа Пиштол : Лесни Моќен висок вртежен момент brushless мотор со тивка планирам технологиј

【Преносни】Компактни димензии, лесен за употреба, секогаш кога & каде употребата е можно 【Безбедност М

【3 Големини Масажа Камења】 4 парчиња : 3.14 x 3.14 инчен; 4 парчиња : 3.14 x 2.36 инчен; 8 компјутер : 1.57 х 1.18 инч.Содрж

ФУНКЦИЈА : Кога ја користите Gua ша одбор, има метален кул допир и ја смирува кожата.Мекото ткиво масажа ал

Ви даде наменети ткиво удар и да се обезбеди олеснување што вашето тело треба.Тоа ќе ви помогне да се рел

Акумулација на замор во секојдневниот живот.Повторлива работа,стресот и прекумерната движење на муску

Моќен Мотор Моќен ударни масажа на 3800 пулсира во минута, може да навлезат длабоко во вашиот tightest мускул

Вратот носила одговара на телото крива дизајн, упатство за правилно држење на човечкото тело, природно

❤【ТОПЛА КАМЕН МАСАЖА ПОСТАВИТЕ】На топли камења масажа комплет доаѓа со различни големини за да ги зад

【100% Задоволство Гаранција】Да бидете сигурни дека сте среќни со вашата нарачка, ние нудиме 30 Ден Задово

Производ тежина : 14 ✔ Забелешка : Ако имате било производ прашања или проблеми, може да се јавите на мене.

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

Нерѓосувачки челик прецизно леење, таписерии изработка, трајни, ергономски дизајнирана рачка, лесно за

Ротари Раказезнав Вакуум Масажа Cupping Чаши сет.Болка Леснотија да Аплицираат за активирање на циркулаци

ღ【Контрола на Температурата & мерењето】Нашата топла камен применуваат сопствени контрола на темпера

✅Дополнително засилување база : на засилување база вклучени со твоите ниска назад протега уредот е диз

Please wait...