0
clear
  • CHIXIA 1000W Ветар Турбини Генератор 12V 24V 48V Ветерници Генератор со MPPT Контролер Ниско ниво на Бучава Ниска Брзина на Ветрот Започнете за Брод-со mppt 24v
  • -20%
  • -20%
CHIXIA 1000W Ветар Турбини Генератор 12V 24V 48V Ветерници Генератор со MPPT Контролер Ниско ниво на Бучава Ниска Брзина на Ветрот Започнете за Брод-со mppt 24v

CHIXIA 1000W Ветар Турбини Генератор 12V 24V 48V Ветерници Генератор со MPPT Контролер Ниско ниво на Бучава Ниска

DEN 11807.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И Структура,Која Подобрување На Ветерна Енергија Искористувањето И Годишно Производство.Лесна Инсталација,Цевка Или Прирабница Врска Опционална.Ниска Start Up Брзина,8 Ножеви,Брзината На Енергија Искористување.Патентирана Постојан Магнет Ac Генератор Со Посебни Stator,Ефикасно Намалување На Вртежен Момент,Па Натпреварот Правец На Воланот И Генератор,И Да Се Обезбеди Извршувањето На Целиот Систем.Телото На Кастинг Алуминиумска Легура,Со 2 Лежишта Зглобот,Што Го Прави Преживее Посилен Ветер И Се Кандидира Повеќе Сигурно.Features1.Ниска Start Up Брзина,8 Ножеви,Брзината На Енергија Utilization2.Лесна Инсталација,Цевка Или Прирабница Врска Optional3.Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И Структура,Која Подобрување На Ветерна Енергија Искористувањето И Годишно Производство.4.Телото На Кастинг Алуминиумска Легура,Со 2 Лежишта Зглобот,Што Го Прави Преживее Посилен Ветер И Работи Повеќе Safely5.Патентирана Постојан Магнет Ac Генератор Со Посебни Stator,Ефикасно Намалување На Вртежен Момент,Па Натпреварот Правец На Воланот И Генератор,И Да Се Обезбеди Извршувањето На Целиот Систем.6.Контролор,Инвертер Може да Се Совпадне Accroding На Клиентите'specific Needs Specifications : го Оценувате Правец на ветер : 13m Survival Правец на ветер : 50 M/SNumber На Бришачи : 8 Blades Должина : 370mm Service Живот : Повеќе Од 20 Years Generator : 3 Фаза Permenent Магнет Syncrono Generator Magnet Материјал : Ретки Земјата Ndfeb Control Систем : Electromagnet Working Температура : -40 C-80 CLubrication : Маст за Подмачкување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал Тешко Пластич

Поддржува Bluetooth V5.0 lossless пренос, поддршка на ФМ емитува.Вграден литиум батерија.Lowpower екран со заднинско о

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Обезбедени Дел : 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 1 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 2 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС З

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Бостон Ред Сокс.Mookie Betts.100.000 огласи.Промоции

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Р

Производителот гаранција може да не се применува.Можете да додадете или отстраните пополни да се прила

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

Please wait...