0
clear
  • GAOZ Фанови Преносни Воздушен Кулер Мини USB Ладење Вентилатор LED Ноќ Светлина за Office Home Спиење, Мини,Преносни (Боја : Црна)
  • -20%
  • -20%
GAOZ Фанови Преносни Воздушен Кулер Мини USB Ладење Вентилатор LED Ноќ Светлина за Office Home Спиење, Мини,Преносни (Боја : Црна)

GAOZ Фанови Преносни Воздушен Кулер Мини USB Ладење Вентилатор LED Ноќ Светлина за Office Home Спиење, Мини,Преносни

DEN 1714.08

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Ладење област : 2 квадратни метри.Ладење опсег : 3-10 ° C (вистинската температура зависи од температурата и влажноста на животната средина).Ладење моќност : 150-300 W.Потрошувачка на енергија : 3.5 W. Приклучок : 5 V, 2 A.Правец На Тип : Природни Wind Max.Моќ : >100 WType : Ладење Only Installation : Mini Material : plastic Certification : CBType : Воздух за Ладење Fan Rotary Ване Количина : Без Vane Fan Брзина : Трето Gear Power Извор : USBRotation Начин : Без Rotation Controlling Режим : Button Air волумен : слаба / среден / strong Recommended мобилни моќ : >10000m A (напојување 2 A)Големина : 13.1*13.1*17cm Water капацитет на резервоар : 460 MLFilter живот : 6-10 месеци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Поддржува Bluetooth V5.0 lossless пренос, поддршка на ФМ емитува.Вграден литиум батерија.Lowpower екран со заднинско о

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Обезбедени Дел : 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 1 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 2 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС З

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И С

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

Предавателот Оперативен Напон : DC12 V Оперативни Струја : 30 MA Оперативни Фреквенција : 266433 MHz Фреквенција Р

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал Тешко Пластич

Please wait...