0
clear
  • K155KP5 analoge 64152PC, SN74152 IC / Microchip СССР 25 компјутери
  • -20%
  • -20%
K155KP5 analoge 64152PC, SN74152 IC / Microchip СССР 25 компјутери

K155KP5 analoge 64152PC, SN74152 IC / Microchip СССР 25 компјутери

DEN 1776.00

Достапност
Достапно за нарачка

K155 KP5 analoge 64152 PC, SN74152 IC / Microchip СССР 25 компјутери.Ако не можете да најдете објект што треба, може да контактирате со нас.K155 KP5 На K155 KP5 чипови се податоци селектор-мултиплексер за 8 канали.Содржи 91 составни елементи.K155 KP5 : - напон ..... 4.75 - 5.25 V - Ниско ниво на влезен напон ..... 2.4 V - Ниско ниво на текст струја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дел NO : EPM3512 AFC2567 Пакет : 256FBGA (17x17).Опис : IC CPLD 512 MC 7.5 НС 256 FBGA.Дел NO : EPM3512 AFC2567 Package : 256FBGA (17x17)Опис : IC CPLD 512 MC 7.5 НС 2

IC / Microchip 537 RU2 A analoge HM65043 СССР 2 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огла

K155 RU1 analoge SN74187 IC / Microchip СССР 25 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огла

IC / Microchip KR1158 EN9 A напонски регулатор 5 V 0.15 НА СССР 5 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите

K155 LE4 analoge 7427 PC IC / Microchip СССР 25 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огла

Дел NO : XR16 V798 IQF Пакет : 100QFP (14x20).Опис : IC UART FIFO 64 B OCTAL 100 QFP.Дел NO : XR16 V798 IQFPackage : 100QFP (14x20)Опис : IC UART FIFO 64 B OCTAL 100 QFPSu

K155 IR15 analoge SN74173 IC / Microchip СССР 15 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огл

Дел NO : XC7 A200 T2 FBG484 I.Пакет : 484FCBGA (23x23).Опис : IC FPGA 285 I / O 484 FCBGA.Дел NO : XC7 A200 T2 FBG484 IPackage : 484FCBGA (23x23)Опис : IC FPGA 285 I / O 4

Дел NO : XR16 C854 CVF Пакет : 64LQFP (10x10).Опис : IC UART FIFO 128 B QUAD 64 LQFP.Дел NO : XR16 C854 CVFPackage : 64LQFP (10x10)Опис : IC UART FIFO 128 B QUAD 64 LQFPSu

K155 RE21 analoge SN74187 IC / Microchip СССР 25 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огл

Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огласи може да се најде тука www. / shops / A19 NX3 RFNSYB6

Дел NO : TL4051 A12 IDBZRPackage : SOT233 Description : IC VREF ШАНТ PREC 1.225 V SOT23 Supplier : SICSTOCKReference Тип : Шант, Precision Voltage Излез : 1.225 VToleranc

KA590 KN4 analoge HI5043 IC / Microchip СССР 2 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огла

Дел NO : DS100 DF410 SQE / NOPBPackage : 48LLPDescription : IC RETIMER 10 GBE 4 CH 48 LLPSupplier : SICSTOCKApplications : Протокол : Функција : Интерфејс : На

K155 LE2 analoge 7423 PC IC / Microchip СССР 25 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огла

Никогаш не снема на енергија со опции на стандардни ЛПE6 тип на батерии, AC приклучок пакет кој може да моќ

Дел NO : PCM1801 U / 2 KG4 Package : 14SOICDescription : IC ADC 16 BIT СТЕРЕО 14SOICSupplier : SICSTOCKType : ADC, Audio Resolution (Битови) : 16 b Sampling Стапка (во

Дел NO : EPM7128 SQC1607 N.Пакет : 160PQFP (28x28).Опис : IC CPLD 128 MC 7.5 НС 160 QFP.Дел NO : EPM7128 SQC1607 NPackage : 160PQFP (28x28)Опис : IC CPLD 128 MC 7.5 НС

K155 IR32 analoge 74170 PC IC / Microchip СССР 20 компјутери.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната огл

Тоа не го поддржува јас формат на сигнал со висока дефиниција на текст.USB Технологија : На картичка е врз

Novatek 96660 чипсет со IMX078 назад осветлување CMOS image sensor 4 K high definition видео рекордер.Мини преносни големина, доб

Дел NO : LMH0001 SQX / NOPB.Пакет : 16LLPЕП (4x4).Опис : IC КАБЕЛ DVR СЕРИСКИ DGTL 16LLP.Дел NO : LMH0001 SQX / NOPBPackage : 16LLPЕП (4x4)Опис : IC КАБ

Please wait...