0
clear
  • Rabbfay Количка за Преносни Електрични инвалидска Количка, Лесни Алуминиумски Легури Скутер, 360° Водоотпорен Џојстик, за лица со посебни потреби и Стари лица,А
  • -20%
  • -20%
Rabbfay Количка за Преносни Електрични инвалидска Количка, Лесни Алуминиумски Легури Скутер, 360° Водоотпорен Џојстик, за лица со посебни потреби и Стари лица,А

Rabbfay Количка за Преносни Електрични инвалидска Количка, Лесни Алуминиумски Легури Скутер, 360° Водоотпорен Џојстик,

DEN 1836.00

Достапност
Достапно за нарачка

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање. [Животната средина Електрична инвалидска Количка] : Електрична инвалидска количка е придвижуван од електричен, 0 емисија, 0 загадување, повеќето еколошки.Се надевам дека нашите инвалидска количка не може да ги реши вашите проблеми и да ви донесе надеж! -. [Електрични колички се многу популарни меѓу потрошувачите] : Електрични колички имаат интелигентни системи за контрола.ви посакувам среќен живот.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во рок од 30 дена.Не само што може да ви го спаси цената на медицинскиот персонал, но, исто така, можат подобро да се остварат нивниот живот вредност, и расположението ќе биде поудобно!.[Добар производ за испраќање најблиски] : Повеќе се грижат, почнувајќи од инвалидска количка, давање на подароци само убава, стилски и добра инвалидски колички. [Користат електрична инвалидска количка е побезбедно] : На електрична инвалидска количка контрола на технологијата е многу зрел, и кочница опрема на телото може да се масовно произведени, откако ќе бидат тестирани со професионална опрема.Постарите луѓе и на луѓето со пречки во развојот може да патуваат слободно.Пред да се потпираат на други, вие може да направите вашиот сопствен инвалидска количка.Удобен прв избор!Име на производ : Електрични Wheelchair Product материјал : алуминиум alloy Product големина : 102 × 63 × 89cm Folding големина : 77x38×70cm Product оптоварување : 120kg Pedal removable Electronic кочница + црв gear8-инчен пред wheel12 инчен задните wheel Foldable Pneumatic tire Backrest може да биде укината back Note : може да биде 1~3cm грешка поради прирачник за мерење.Тие се користат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.РА5

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

Keshe GANS Површината Чистење производ е резултат на години на истражување.Додадете производ за било кој ти

Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглови.Сите Спортски и дури и Не се спорт.100.000 огласи.Промоции Заштедите

Можете да додадете или отстраните пополни да се прилагоди на цврстина за да се зајакнат.Перат памук кап

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал Тешко Пластич

Производителот гаранција може да не се применува.Можете да додадете или отстраните пополни да се прила

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : 22 FH96 Објектот Пакет Димензии : 18.0" L x 18.0" W x 21.0" H Точка Пакет Тежина : 3

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Please wait...