0
clear
  • Шрафцигер 200Pcs Мини Мултифункционален Двојна Меѓусебно Функција Премине во Облик на Завртка Возачот Дупчиња Рамен Шрафцигер DIY Поправка Алатки - (Боја: Occus)
  • -20%
  • -20%
Шрафцигер 200Pcs Мини Мултифункционален Двојна Меѓусебно Функција Премине во Облик на Завртка Возачот Дупчиња Рамен Шрафцигер DIY Поправка Алатки - (Боја: Occus)

Шрафцигер 200Pcs Мини Мултифункционален Двојна Меѓусебно Функција Премине во Облик на Завртка Возачот Дупчиња Рамен

DEN 8911.68

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Филипс.Карактеристики : Мини.Навој на главата тип : Дупчиња,Филипс.Материјал : Хром-vanadium Челик.Тип : Магнетни Шрафцигер.Mini Screw главата тип : Дупчиња,Occus Материјал : Хром-vanadium Steel Type : Магнетни Screwdriver Model број : H4675 Magnetic : Yes Is прилагодено : No With рачка или не : Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Опис На Производот Torque Fix ПредСет Soft Finish® Се Справи 30 Во / кг 3.39 Nm 4.9" / 126mm OAL.Коишто се слушаат 50% поголема о

Дршката е конструиран за да се спротивстави на штета од растворувачи и употреба на хемикалии.Реверзиби

Произведени во Германија.Изолирани Шрафцигер Сет, Совет Заврши Црна Оксид, 5.5 мм, Филипс, Дупчиња, Ергоно

Не се лизга дизајн се справи со многу е лесно да се зафат и не е лесно да падне надвор од вашата рака за вр

МултиМалку Шрафцигер.Совет Големина во 1 / 8 3 / 16 во 5 / 32 во 9 / 64 во.МултиМалку Шрафцигер, Совет Големина во 1

Wera 2067 TORX БО Kraftform Микро Електроника Прецизност Безбедност Torx Шрафцигер Совет големина : ПодесуватеДоказ

Нашите screwdrivers дава совршена комбинација на квалитетни материјали, избалансирани ергономски дизајн, из

Тешко, Хром Vanadium Челик Месо Тело.Таа идеја е главниот Идеални бизнис принцип за над 90 години.Опис на прои

S2 ЛЕГИРАН ЧЕЛИК:34 во 1 ratcheting Screwdrivers малку е направен од висок квалитет на S2 легиран челик, тоа е хром поз

torx големина : TT15 сечилото материјали : Челик.должина на ножот : 259 / 64 во.заменливи сечилото на : Фиксен Нож

Завртка Машина Вежба Фракционо Инчен Вежба Малку Големина 7 / 64 Во.Децимална Еквивалент 0.1094 Вежба Малку

1.★ Тип на глава : Uоблик 2.★ Големина : U4,U5,U6,U7,U8 3.★ Месо тело со Дијаметар : 6.35 mm / 1 / 4 инчи 4.★ Должина : 50mm.Sp

Ergonomical и не се лизга рачка за голема удобност и прецизност.Екстра продолжување бар издолжува дршката, ле

Боја : А Тип : Шрафцигер Сет.Е прилагодено : Yes.Навој на главата големина : Чешел.Магнетни : Нема.Параметар :

1.★ Мазна уште hiвртежен момент трајни ratchet механизам овозможува три ротација опција 2.★ Опашката на дршк

9 pc VDE Појас Торбичка со Дупчиња Screwdrivers : 9 / 64" х 23 / 8", 5 / 32" x 4", 7 / 32" x 5", Филипс : PH1 x 31 / 8", PH2 x 4", Електрична Тест

сечилото должина : 25 mm.заменливи сечилото на : Фиксен Ножот.вкупна должина : 83 мм.флексибилни : Цврсти.сов

13 во) 32милиметри(1.Шупливи вратило, може да прими долга завртки.44 во) 105mm(4.13 во) 32милиметри(1.Изработен од х

МАГНЕТИ ќе го направи тоа лесно да се едноставно подигнете на завртката откако е завршена unraveling4.3 Инчен

Хром vanadium појачани и зацврстен на ножот.Полимер vulcanised мек зафат ергономски се справи.Колоркодирани за л

Возат се справува обезбеди дополнителна потпора со голема јачина од ratchets.Хром позлата обезбедува зголе

Дизајнот е професионална и практична, на изглед е убава, и тоа е лесно да се носат.Висок квалитет и преци

Црна, прав обложен челик дизајн, Преносни Keychain Шрафцигер се Поставува за Секојдневно Поправање Употреб

12pc NM Серија вртежен момент Ограничување Шрафцигер Сет.Долговечноста поради употреба на хроммолибденvana

Име На Производ : Филипс Шрафцигер.Совет Тип : Филипс; Материјал : Пластична Рачка : ~1 x 1 / 4"(L*D); Окно : ~1 3 / 16"

Карактеристики Wera брзо ослободување чак со една рака технологија, од не 'рѓосувачки, 1 / 4" x 119mm се справи.We

Please wait...