0
clear
  • GLOBLELAND Одбојка Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Одбојка Натпревари,15.75x6Inches
  • -20%
  • -20%
GLOBLELAND Одбојка Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Одбојка Натпревари,15.75x6Inches

GLOBLELAND Одбојка Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Одбојка

DEN 616.56

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : Димензии : 15.75x6 инчи.Медал носител е направен од високо-квалитет цврст метал, се сече со напредни ласерско сечење технологија, има добра товарот капацитет, не е лесно да се наведнуваат или да се прекине.И површината е мат прав-обложени, заштитени од корозија или ' рѓа, лесно да се чисти и може да се користи за долго време.Покажете ја Вашата Слава : Има фонт дизајнот на медал кука : Одбојка, многу примамливо и привлечни.Пријатели или соседи кои доаѓаат да се биде гостин во домот може да се види на медали виси на тоа на прв поглед!.Лесен за Инсталација : медал решетката има пред-drilled дупки, кои може да се залепи на ѕидот со завртки (вклучувајќи 6 завртки).За одредена инсталација методи и завртка големини, ве молиме обратете се на страницата со детали.Висат Големи Одликувања : медал багажник има голем капацитет и може да се откажам многу медали.Во исто време, тоа е исто така многу практично складирање на рек, а исто така може да се откажам копчиња и други дребулии.Ритуалот и Сладок Подарок:без Оглед на тоа дали е спортист или аматер, колку што тоа е човек кој сака спортот, медали се симбол на честа и посветеност, па ние треба со гордост се прикажат чест имаме добитник на медал кука.Ова е Обредот подарок за семејството и пријателите, идеален за родендени и други важни прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ТРКАЧИ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Тркачи Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ТРКАЧИ ПЛАКЕТИ : Прилагодите Сега

5 x 7 Црн Мермер Боја Плакета Награда со Светли Злато 23 / 4" Венец Детали и Полн Колор 2" во Прилог Државјанст

★Вие исто така Може да се Направи Дизајн на Вашиот Сопствен Печати Текст или Image Each Знак Направени Во Са

Ние ги користиме тешки винил дека може да се чистат лесно.Продолжување прачки се на располагање да ви да

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

★Голема фотографија реквизит за вас, користете тоа да ги преземе некои интересни слики со вашите прија

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

Материјали : #4 Бранеа од Нерѓосувачки Челик w / Декоративни Службен Бостон Маратон Бои Поддршка.Големина

Обидете се оваа нова верзија медал закачалка да ги прикаже со стил и гордост, со оваа елегантна медал за

❀ Направени од високо квалитетни пластични,практична и издржлива ❀ Овие трибини се совршен за прикажу

ФУДБАЛСКИ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Фудбалски Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ФУДБАЛ ПЛАКЕТИ : Прилагоди

со овој моќен складирање медал закачалка за медали направени од високо здрав отпорни премиум материјал

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

Висок Квалитет : Димензии : 15.75x6 инчи.Медал носител е направен од висококвалитет цврст метал, се сече со н

УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ СО ИНСПИРАТИВНИ ПОРАКИ Доаѓа во уникатните дизајни прикажување на "Пливање Лета.СОВР

Please wait...