0
clear
  • CHNOOI Лалињата се Црвени Цветни Свадба Партија Табела Тркач Кафе на Маса Декорација Дома Градина Маса Крпа (Боја : А, Големина : 33x304cm)
  • -20%
  • -20%
CHNOOI Лалињата се Црвени Цветни Свадба Партија Табела Тркач Кафе на Маса Декорација Дома Градина Маса Крпа (Боја : А, Големина : 33x304cm)

CHNOOI Лалињата се Црвени Цветни Свадба Партија Табела Тркач Кафе на Маса Декорација Дома Градина Маса Крпа (Боја

DEN 5113.92

Достапност
Достапно за нарачка

Функција : прашина-доказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth повеќе уникатен.лен, без памук, еден слој доработка, поголема густина перат.Тоа е лесно да се чисти и помага да се заштити вашата трпезариска маса.Тие се многу погодни за buffets, партии, летни вечери, свадби итн.Функција : прашина-доказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth повеќе уникатен.лен, без памук, еден слој доработка, поголема густина перат.Тоа е лесно да се чисти и помага да се заштити вашата трпезариска маса.Тие се многу погодни за buffets, партии, летни вечери, свадби итн.Спецификација : Материјал : Полиестер / Памук-За Size13*70inch=33*178cm13*90inch=33*229cm14*72inch=36*183cm16*72inch=41*183cm18*72inch=46*183cm Package Вклучува : 1 x Табела Runner NOTE:1)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.2) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.3) Големина можеби 1-2 см грешка поради рака мерка.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Material:
Polyester / Cotton
-About the Size :
13*70inch=33*178cm :
13*90inch=33*229cm :
14*72inch=36*183cm :
16*72inch=41*183cm :
18*72inch=46*183cm :
Package Includes:
1 x Table Runner :
NOTE: :
1)Only the above package content, other products are not included. :
2) Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
3) Size maybe 1-2 cm error due to hand measure. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

★ Мода и едноставно прекрасен дизајн,мека на допир,tassel детали на секој крај ★ Материјал : висококвалите

ДОЛГ ТАБЕЛА ТРКАЧ Ова широк кујна тркач со ленти мерки 20 инчи, широк и 25 метри.МУЛТИЦЕЛ Иако ова екстра

Функција : прашинадоказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth

Квалитетот Ткаенини : 13x120 Инч.Направени од Издржлив Лен Мешавина Печатени Ткаенини.Мултифункција : Совр

Големина : 13" x 72".Дизајнот не е реверзибилна.Тркач има тенка обвивка.Носи домот на ѕвонење на било tabletop.Ма

На домот и класичната табела тркачи се совршени за сите прилики и тоа е одличен избор за вашиот одмор та

Материјал : Лен (burlap слично) ткаенина.Издржливи и еднократно.Димензии : Ширина*должина14 инчи*72 инчи (36×183cm

Полиестер.Додадете елеганција и accessorize вашата маса со оваа голема маса тркач додаток.Додадете елеганци

Овој производ вклучува само Табела Тркач и не се вклучуваат и други украси од Табела Тркач...

Совршен за прикажување на кафе / кујна / бифе / банкет / мека / пустината маса,ТВ стојат,кабинет,sideboard ,пате

Безвременски стил за вашиот дом класичен главен за било каков вид на забавни,оваа табела тркач ќе додад

100% од Јута.Увезени.Димензии : 14инчи со 72инчи.Направен од 100процентно јута.Исто така достапни на други бои

⛄【Божиќ Маса Декорација】Оваа табела тркач направен од висок квалитет на памук и полиестер, трајни и о

Лицето 25% Памук 75% Полиестер, Назад : 35% Памук 65% Полиестер.Оваа табела тркач карактеристики на букети роз

Материјал : Направен од лен.Селски, трајни и еднократно.Димензии : Ширина*должина13inches*72inches(33×183cm), соодве

Нема.Убава Табела Тркачи декорации користење на оваа "Зелена Shamrocks" Тема Табела Тркачи.одлично за за St Pat

(Машина за миење студено нежни, рака мие најдобар; лежеше рамен да се исуши).ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : Машина за

Не мора да се грижите за тоа како да се исчисти ја complexly.Лесно да се Грижи : Рака мие или машина за миење во

Големина : 13x120inch=33x304cm.ЛЕН BURLAP ТАБЕЛА ТРКАЧ : Направен од врвен квалитет памук и лен материјали,практично

Нема.Луксузен Златна Congrats Град Црна Огномет " Тема Табела Тркачи.одлично за за Божиќна Вечера Лица,Празн

Табела тркач може да го подобри вкусот и декорација на домот.Физички објекти се користат како стандардн

Please wait...