0
clear
  • Polk Аудио RC80i 2-начин Премија Во Таванот 8 Круг Звучници, Поставени на 2 Совршен за Влажна и Влажни Внатрешна/Надворешна Поставеност - Бања, Кујна, Тремови Покриени (Бел
  • -20%
  • -20%
Polk Аудио RC80i 2-начин Премија Во Таванот 8 Круг Звучници, Поставени на 2 Совршен за Влажна и Влажни Внатрешна/Надворешна Поставеност - Бања, Кујна, Тремови Покриени (Бел

Polk Аудио RC80i 2-начин Премија Во Таванот 8 Круг Звучници, Поставени на 2 Совршен за Влажна и Влажни Внатрешна/Надворешна

DEN 5976.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вашиот RCi јазик треба да трае подолго од вашата куќа.зошто треба да се разгледа на оваа product If сте во потрага за да се наполни една соба или вашиот дом со животот-како звук, ќе треба сериозно да се разгледа на RC80i за неговите високи перформанси аудио, леснотијата на инсталација, и неверојатно вредност.ДОБИЕТЕ ЛЕСНА АУДИО КВАЛИТЕТ }); }); Од Производителот На RC80i карактеристики на beefy 8-инчен woofer за производство на максимална количина на бас и еден инч купола tweeter за длабочина и детали, што резултира со богата lifelike звук од во-таванот рачен перформанси нечуено само неколку години.На RC80i користи солиден хардвер и нерѓосувачки челик прав-обложени алуминиум решетка со години на сигурни перформанси.клучни features Paintable grilles ви овозможи да се направи вашиот јазик исчезне целосно во вашиот насликаните ѕидови (но секогаш можете да ги остави бела премногу).Сина Полимер Woofers со Гума Опкружувачки Обезбеди одлична амортизацијата и басот додека отпор на влошување на состојбата.Гаранцијата е НИШТОВНО ако се серискиот број на говорникот е отстранета или изобличени.На RC80i карактеристики на swiveling tweeter така ќе може да се стремите кон тоа слушање област за поголема точност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Обезбедени Дел : 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 1 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 2 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС З

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање [Животната средина

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглови.Сите Спортски и дури и Не се спорт.100.000 огласи.Промоции Заштедите

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed МАК Шлемови.Тревор Лоренс & Џе

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол 2020 Donruss Беј

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Кога сте подготвени за кревет, мека шарени светлина е придружен со музика, создавајќи благотворно и ром

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер скејтборд.LED Индикатор

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

Please wait...