0
clear
  • GLOBLELAND Фудбал Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Фудбал Натпревари,15.75x6Inches
  • -20%
  • -20%
GLOBLELAND Фудбал Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Фудбал Натпревари,15.75x6Inches

GLOBLELAND Фудбал Медал Носителот на Екранот Закачалка Рек Рамка за Спорт Трка Метал Медал Закачалка за Фудбал

DEN 786.96

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : Димензии : 15.75x6 инчи.Медал носител е направен од високо-квалитет цврст метал, се сече со напредни ласерско сечење технологија, има добра товарот капацитет, не е лесно да се наведнуваат или да се прекине.И површината е мат прав-обложени, заштитени од корозија или ' рѓа, лесно да се чисти и може да се користи за долго време.Покажете ја Вашата Слава : Има фонт дизајнот на медал кука : Фудбал, многу примамливо и привлечни.Пријатели или соседи кои доаѓаат да се биде гостин во домот може да се види на медали виси на тоа на прв поглед!.Лесен за Инсталација : медал решетката има пред-drilled дупки, кои може да се залепи на ѕидот со завртки (вклучувајќи 6 завртки).За одредена инсталација методи и завртка големини, ве молиме обратете се на страницата со детали.Висат Големи Одликувања : медал багажник има голем капацитет и може да се откажам многу медали.Во исто време, тоа е исто така многу практично складирање на рек, а исто така може да се откажам копчиња и други дребулии.Ритуалот и Сладок Подарок:без Оглед на тоа дали е спортист или аматер, колку што тоа е човек кој сака спортот, медали се симбол на честа и посветеност, па ние треба со гордост се прикажат чест имаме добитник на медал кука.Ова е Обредот подарок за семејството и пријателите, идеален за родендени и други важни прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВисокоКвалитетни Материјали : Нашиот медал чување полиците се направени од цврсто дрво и раканасликани

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

????25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 45см, различни големини на селски дрво висококвалитетни материјали уметнички дела...

Висок Квалитет : Димензии : 15.75x6 инчи.Медал носител е направен од висококвалитет цврст метал, се сече со н

ФУДБАЛСКИ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Фудбалски Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ФУДБАЛ ПЛАКЕТИ : Прилагоди

6.75" Синергија Стакло Уметност Трофеј.Оваа прекрасна уметност стакло трофеј прави прекрасен награда да

УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ СО ИНСПИРАТИВНИ ПОРАКИ Доаѓа во уникатните дизајни прикажување на "Пливање Лета.СОВР

Висок Квалитет : Димензии : 15.75x6 инчи.Медал носител е направен од висококвалитет цврст метал, се сече со н

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

ТРОФЕЈ ЌЕ ПРИСТИГНЕ СО ГРАВИРАЊЕ ПЛОЧА ПРИЛОГ со нарачување преку овој ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА листата.Се ПРИ

ТРКАТА ЛИГАВЧЕ И МЕДАЛ DISPLAY Убаво приказ и организирање на вашата колекција на трката ден bibs и медали од

5 x 7 Црн Мермер Боја Плакета Награда со Светли Злато 23 / 4" Венец Детали и Полн Колор 2" во Прилог Државјанст

★Стил : Направен во САД.Пријавете се со неправеден .Боја и жито може да варираат ★Подарок Идеи : Дрво пла

★Вие исто така Може да се Направи Дизајн на Вашиот Сопствен Печати Текст или Image Each Знак Направени Во Са

❀ Направени од високо квалитетни пластични,практична и издржлива ❀ Овие трибини се совршен за прикажу

Обидете се оваа нова верзија медал закачалка да ги прикаже со стил и гордост, со оваа елегантна медал за

❀ Овие трибини се совршен за прикажување на вашите чинии,чинии,кина,dinnerware, керамика,стакло, кристали и п

Материјали : #4 Бранеа од Нерѓосувачки Челик w / Декоративни Службен Бостон Маратон Бои Поддршка.Големина

Оваа калај знак е опремен со валани рабови и мерки 17 инчи висок 12 инчи широка.Дизајн карактеристики пора

★Голема фотографија реквизит за вас, користете тоа да ги преземе некои интересни слики со вашите прија

Вкупната Големина На Дипломирањето Доделување Плакети : 5" x 7".Се Прилагодите Сега Со Слободен Текст Грав

со овој моќен складирање медал закачалка за медали направени од високо здрав отпорни премиум материјал

ТРКАЧИ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Тркачи Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ТРКАЧИ ПЛАКЕТИ : Прилагодите Сега

ФУДБАЛСКИ НАГРАДИ : Вкупната Големина На Фудбалски Награда Плак 7"W x 9"H ОБИЧАЈ ФУДБАЛ ПЛАКЕТИ : Прилагоди

Please wait...