0
clear
  • ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Рамен Врвот Двојно-Layer Папагал Птичји Кафез Големи не ' Рѓосувачки Челик Одгледување Големи Папагал Кафез Погоден за Летање Птици или Големи П?
  • -20%
  • -20%
ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Рамен Врвот Двојно-Layer Папагал Птичји Кафез Големи не ' Рѓосувачки Челик Одгледување Големи Папагал Кафез Погоден за Летање Птици или Големи П?

ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез Рамен Врвот Двојно-Layer Папагал Птичји Кафез Големи не ' Рѓосувачки Челик Одгледување

DEN 299.76

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии : 160 CM×76cn×65 CM / 63. Материјал : не ' рѓосувачки челик.Постои отворање на страната на одгледување кутија, која може да биде затворена кога не е во употреба.Мека, грациозен ткаенина им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица кафез внатрешни работи останува светла.Движечкиот универзална тркала со брава заштедува неволја, кога туркање, и може да се заклучува кога не е во употреба. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување. Пространа простор : На птица гнездо е најмногу погоден за големи и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.Идеален за птици да се вежба, да се Забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Силна кука дизајн, може да бидат обесени дома и надвор.Материјал : висока јачина на инженеринг пластика;

◆БЕЗБЕДНОСТ : влезот е цврсто утврден од страна на latch, која го спречува вашиот паметен птица од отворањ

★Најлон мрежа птичји кафез нетомаска за птичји кафез ★Големина : висина е 11.8 инчен, се вклопува 11.8"13.7" д

Постои отворање на страната на одгледување кутија, која може да биде затворена кога не е во употреба...

Нетоксични : нашиот здрав кинолошки е метална рамка, која е третирана со мултислој чекан слој, кој им пом

Намалување на птица ниво на стрес и ви дава добар преглед за да се провери на вашето домашно милениче бл

Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ

Челични жици се рамномерно распоредени за да се осигура безбедноста и ги исполни украсни вредност во ис

ДАДЕ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПТИЦА домашни Миленичиња птица јаже костур ,совршена декорација за вашиот пти

Најдобро Одговара За : Финч, Канарските, Parakeet, Cockatiel, Мали Conure.Надворешни Димензии : 32"x21"x74" Внатрешни рабо

Мултифункционален : Оваа птица кафез е погоден за домашна и комерцијална употреба Купот на вратата може

Целосно монтажни жица mesh врвот може да се заштити вашето домашно милениче од предатори;.Направени од ви

Кафез комплет со сите додатоци за здрав, среќен птица.Одлично за Finches, Canaries, Parakeets, и Lovebirds.Висок ѕид база с

Дизајниран да куќа повеќе parakeets, canaries или финч.Две големи пред вратите за лесен пристап до вашата птица.М

Викторија Врвот.Отстранлив Семе чувари.Движете надвор фах & решетки за лесно чистење.Објектот Пакет теж

1、Преносни и Стилски : Ова патување преносни птичји кафез е многу погодно за секојдневна употреба.Повеќ

Карактеристики : 304 нерѓосувачки Челик материјал.Големина : 125cm X60 50*25*65".Иновативни, пластовидно одгледув

Голем Птичји Кафез за Големи Macaws НЕ БАЗА 3050% Звук Намалување.направен во САД.Ако превозот во ЊУЈОРК, ние

Со исклучок на други предмети од птичји кафез прикажани во производот фотографии.Опсег на кафези се сит

Please wait...