0
clear
  • ЗАДНИК ЗГЛОБ (од ВРАТА КУТИЈА) ИО МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН ЧЕЛИК 50MM 2 ИНЧЕН + ЗАВРТКИ (3 пара)
  • -20%
  • -20%
ЗАДНИК ЗГЛОБ (од ВРАТА КУТИЈА) ИО МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН ЧЕЛИК 50MM 2 ИНЧЕН + ЗАВРТКИ (3 пара)

ЗАДНИК ЗГЛОБ (од ВРАТА КУТИЈА) ИО МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН ЧЕЛИК 50MM 2 ИНЧЕН + ЗАВРТКИ (3 пара)

DEN 1113.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари. 50 Mm Висока 39 Mm Ширина Во Отворена Позиција 1.2 Мм Дебел.вратата задник зглоб.шкафот вратата зглоб.портата зглоб.Задник шарки најчесто се користи за различни апликации на врати, гејтс, фрла, и шкафот врати.Тие се достапни за фиксно pin или лабава pin.Завршува се обичен челик, цврсти месинг, месинг позлатен, цинк позлатен, полиран хром плоча, црна прав обложени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Содржина : 1 Сет x Вратата Hasp Главен; Тежина : 29g; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Материјал : Метал; Им

Стил : / ; Боја : / .Тежина : 102g; Пакет Содржина : 1 x Замрзнувач Вратата Зглоб.Материјал : Метал; Име На Произв

Тежина : 122g; Пакет Содржина : 8pcs x Виткање Поддршка Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Им

Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб; Тежина : 291g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓос

Тежина : 149g; Пакет Содржина : 4pcs x Вратата Зглоб, Некои Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Р

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 141g.Главната Боја : Бела; Материјал : Не ' Рѓосувач

Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб; Тежина : 100g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓос

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 5pcs x Екран Зглоб.Тежина : 103g; Материјал : Метал.Име на производ : Екран Зг

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Тежина : 93g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Вратата З

Стил : / ; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Поддршка на Шарки, Некои Завртки; Тежина : 136g.Матер

Цена За 1 Зглоб 2" Барел Ширина 9" Должина.Зглоб Тежи 7.5 Lbs.Нерѓосувачки Челик Pin.Внатре Pin Дијаметар Мерки 1".

Пакет Содржина : 5 PCS x Зглоб; Тежина : 22g.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Метал.Име на производ : Зглоб;

Што ќе се добие : 2 x Ограда Вратата Зглоб;1 x Гром;1 x Гром Додаток;1 x Додаток;40 x Завртка.Разумен дизајн, може

Тежина : 53g; Пакет Содржина : 10pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Мета

Пакет Содржина : 2 x Вратата Зглоб; Тежина : 26g; Главна Боја : Siliver на Ѕвонење.Материјал : не 'Рѓосувачки Чели

Тежина : 100g; Пакет Содржина : 10 x Кутија Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Железо.Име на произ

7" Челик Плоштадот Зглоб W / плоча.Плоча големина 1 1 / 2" x 3 / 8".Листата е за еден пар на зглоб.Тешки зглоб со т

Тежина : 46g; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Оска Зглоб.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Ч

Се продаваат во парови 13 / 8" Барел ширина 6" должина.Еден зглоб тежи од 2,5 кг.Тежина капацитет од 850 lbs по па

Стил : Вратата Задник Зглоб; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Задник Шарки; Тежина : 100g.Матери

Тежина : 150g; Пакет Содржина : 8pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : М

Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Мет

6 во.Декоративни зачукуваше Т зглоб направени од челик,црна заврши,трајни и набитост,што значи дека може

Стил : / ; Боја : / ; Тежина : 36g.Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Материјал : Метал; Име на Производ : Вратата

Стил : Шарки; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10 x Позиционирање Поддршка Шарки; Тежина : 110g.Материј

Стил : / ; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10pcs x Задник Зглоб; Тежина : 103g.Материјал : Метал; Име На Пр

Вртливата Заварувањена Зглоб со Лешник.завртување за 180 степени.Направени за монтирање на плоча, болт, о

Please wait...