0
clear
  • ZZABC WXCHDQ 15W Магнетни Безжична Автомобил Полнач Планината Стојат Брзо Полнење Безжичните Полначи информации за Телефонот Носител (Боја : Црна)
  • -20%
  • -20%
ZZABC WXCHDQ 15W Магнетни Безжична Автомобил Полнач Планината Стојат Брзо Полнење Безжичните Полначи информации за Телефонот Носител (Боја : Црна)

ZZABC WXCHDQ 15W Магнетни Безжична Автомобил Полнач Планината Стојат Брзо Полнење Безжичните Полначи информации

DEN 2349.84

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефонот случај, безжичен пренос на далечина е ≤8мм, и брзо полнење брзина не е нарушена.Вграден-во магнет адсорпција мобилен телефон не падне, додека навигација додека се полни.Тоа може да се управува со една рака, го стави на средната позиција на автоматско адсорпција и позиционирање, 1 S индукција полнење, побезбедно возење.FOD странски тело уреди со покажувач на технологија + топлински сензор, остатокот увери, за полнење и безбедно.Магнетни Безжична Chargers Material квалитет : ABS+silicone Max.Излезна Моќност : 15 WCharging растојание : ≤8mm Product големина : 59*95*29mmsupport 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефонот случај, безжичен пренос на далечина е ≤8мм, и брзо полнење брзина не е нарушена.Вграден-во магнет адсорпција мобилен телефон не падне, додека навигација додека се полни.Тоа може да се управува со една рака, го стави на средната позиција на автоматско адсорпција и позиционирање, 1 S индукција полнење, побезбедно возење.FOD странски тело уреди со покажувач на технологија + топлински сензор, остатокот увери, за полнење и безбедно.Пакет Included1 * автомобил Безжична charger Note : 1. Ве молиме Овозможи 1-3мм се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2. Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Замена на напојување адаптер за полнење за Xiaomi Mijia M365 свитлива електричен скутер скејтборд.LED Индикатор

Mac Book Тешко Школка Маска направена од 100% висок квалитет, лесен и цврст пластичен материјал Тешко Пластич

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Вашиот RCi јазик треба да трае подолго од вашата куќа.зошто треба да се разгледа на оваа product If сте во потр

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.НИ т Талон е Thunderbird.Пластични Модел е област на b

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Тие Имаат Огромна Наплатат Струја, Дури И При Мала Брзина На Ветрот.Опис : 12 V / 24v 8 Сечилото на Ветерната Т

Производителот гаранција може да не се применува.Има рачки на двете страни за лесно движење.Перат памук

●Деца и Стари лица Патување инвалидски Колички со Не се Лизга Зафат се Справи, Безбедно Задна Кочница, Н

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглови.Сите Спортски и дури и Не се спорт.100.000 огласи.Промоции Заштедите

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Производителот гаранција може да не се применува.Можете да додадете или отстраните пополни да се прила

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

Инвалидски Колички & Додатоци.Транспорт Чаир 22 Bariatric Црвено with12 Заден Стан Слободни Тркала.Направен во :

Please wait...