0
clear
  • YKK #4.5 Чанта Патент 16 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)
  • -20%
  • -20%
YKK #4.5 Чанта Патент 16 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

YKK 4.5 Чанта Патент 16 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

DEN 1070.64

Достапност
Достапно за нарачка

YKK #4.5 Чанта Патент 16".Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите/pack).Најдобрите најлон серпентина патент направено со екстра долг се повлече.Одлично за pocketbooks!.YKK #4.5 Чанта Патент 16" со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack) најдобрите најлон серпентина патент направено со екстра долг се повлече.Одлично за pocketbooks!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било ко

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Бои Бела, Сина, Црвена, Розова.Пакет : 12 Great за облека, градежни и уметнички проекти, овој 4пакет на 9" Занае

YKK #4.5 Чанта Патент 22".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

108" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Бела (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Патент Количина : 2 парчиња Пакет, Боја : Црна Лента.Должина : 8 инчен од дното кон врвот (забите должина), с

Пакет се вклучени : 10sets.Направени од висококвалитет на метал;.Големина : #5, што се користи за #5 метал пате

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

90" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501 Си

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Zipperstop трговија на Големо YKK YKK Скрие ~ Невидливи Патентите 30" 72" Асортиман на Бои & Должина (12 Патентите / pack

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Zipperstop трговија на Големо YKK 245" Chaps Патент YKK #10 Екстра Тешки Месинг Одвојување ~ 501 Бела (1 Патент / Pack).YKK ек

Please wait...