0
clear
  • Reisser 139675 Zentro Вежба Малку, Сребро.
  • -20%
  • -20%
Reisser 139675 Zentro Вежба Малку, Сребро.

Reisser 139675 Zentro Вежба Малку, Сребро.

DEN 1709.04

Достапност
Достапно за нарачка

Сите четири карбид сечење на рабови функција рамномерно.Обезбедува совршен круг дупчење дупки.Висока-перформанси совет со уникатни сечење геометрија и само-centring точка.Засилен јадро обезбедува ниски вибрации и исклучителни фрактура отпор.Flute геометрија се обезбеди оптимален отстранување на дупчење прашина.Reisser Zentro СДС-Max Чекан Вежба Малку е стабилна, агресивни алатка, комбинирање на иновативни главата дизајн и утврдени flute геометрија со бескомпромисен квалитет во нејзините детали.Ова се рефлектира во токму drilled дупки и долг животен век - дури и кога ќе добива тешко.Висок-квалитет алатка за сите професионални оператори кои треба да се вежба во армирано-бетонски и природен камен.Иновативни вежба малку главата со центрирање точка и до 50 проценти повеќе карбид совет за прецизно дупчење и оптимално ударна дупка водство.Симетрични 4 × 90 степени солидна карбид сечење геометрија обезбедува совршен круг дупчење дупки.Единствена армирано-core flute геометрија трансфери влијание енергија поефикасно врз карбид сечење совет.На PGM марка е вашата гаранција на токму drilled дупки за стабилна водител на одредување.Мерки 370 mm должина од 28 мм дијаметар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Обезбедени Дел : 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 1 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС ЗА CD МЕХАНИЗАМ ДЕЛ 2 (CDM30) 1x ГУМА ПОЈАС З

Она што е во Кутијата : Leica CЛУКС дигиталната камера, батерија полнач за батеријата, 64 MB SD мемориска карти

Тоа не е налепница, decal, или други површни апликација.Машина перат и временските отпорни.Овие трајни, заг

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

* Материјал : Метални + Пластика Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и носатотпорни...

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Брановидни Платформа.Гуја Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно

Хјустон Astros.Yordan Alvarez.Печати Работи 999 Промоции Заштедите Пари.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол...

Детали сетови.Воздухопловството.Авионите accessory.Plastic.Su 27 B Flanker Голема Ед за Трубач Модел Комплет.Постојат

Pet Safe бренд е водечка индустрија на НАС производителот на домашно милениче однесување, задржување и нач

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

Производителот гаранција може да не се применува.Можете да додадете или отстраните пополни да се прила

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас u / превоз.Детали делови за надградба на скала пластични модели.При из

Ножеви Користење На Новата Уметност На Прецизност Шприц,Се Исти Со Оптимизиран Аеродинамичен Облик И С

Компатибилен со Apple Mac Book Air 13" (2020) ~ A2337, Mac Book Air 13" (2020) ~ A2179, Mac Book Pro 13" (2020) ~ A2338, Mac Book Pro 13" (2019) ~ A2159, Mac Book Pro 16" (2019

Пријатен мирис на лимон.Работи на мебел и подови.Спреј за прашина четка или прашина крпа.Привлекува и им

Производителот гаранција може да не се применува.Три парче карбид совет со уникатни сечење геометрија.

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Канзас Сити Royals.Topps Циганска Кралицата 2020 База Тим Во Собата.Star Wars Одење Мртов Хокеј Бејзбол.Нема Краток

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Долу Исток Дрво Патки.Сем Huff.Акции на сликите / фотографиите се користи на повеќето Контактирајте со Пр

М2 М3 М4 М5 Хексадецимален Рамна Глава Кап Завртки Завртки Ореви Подлошки.Тие имаат супериорен ' рѓа отпор

Поедноставува инсталација и отстранување.Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff тр

Вашиот Омилен Тим Поставува & Синглови.Сите Спортски и дури и Не се спорт.100.000 огласи.Промоции Заштедите

Please wait...