0
clear
  • YKK #4.5 Чанта Патент 9 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)
  • -20%
  • -20%
YKK #4.5 Чанта Патент 9 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

YKK 4.5 Чанта Патент 9 со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack)

DEN 1070.40

Достапност
Достапно за нарачка

YKK #4.5 Чанта Патент 9".Екстра-долго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack).YKK #4.5 Чанта Патент 9" со Екстра-долго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите/pack) најдобрите најлон серпентина патент направено со екстра долг се повлече.Одлично за pocketbooks!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Патент Количина : 2 парчиња Пакет, Боја : Црна Лента.Должина : 8 инчен од дното кон врвот (забите должина), с

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Црна (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

90" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Црна (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент 16".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

#10 бела пластика патентите со емајлирани метал двојно јазиче лизгачот, тоа е openable од двете страни.Должин

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

#3 2" Инчи YKK Здолниште & Фустан Серпентина Патент.Асортиман На Сезонски Бои.Идеален За Фустани, Здолништа,

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

ПАТЕНТИТЕ " ГОЛЕМИНА Патентите се околу 24 инчен во целосна должина и околу 22 инчен од дното до врвот на п

Please wait...