0
clear
  • Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка LED Око за Заштита Модерен Минималистички Дневна Соба Троседот Вертикална Заштеда на Енергија Светилка 9Intelli
  • -20%
  • -20%
Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка LED Око за Заштита Модерен Минималистички Дневна Соба Троседот Вертикална Заштеда на Енергија Светилка 9Intelli

Издржливи Подот Светилка Подот Светилка Подот Светилка LED Око за Заштита Модерен Минималистички Дневна Соба Троседот

DEN 3222.48

Достапност
Достапно за нарачка

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изглед за вашата дневна или трпезаријата, кујната, ходникот или спална соба.Погоден : дневна соба, трпезарија, кујна островот, спална соба, foyer, затворен, farmhouse, бар, ресторани, галерии, изложбена сала, хотели, кафуле, канцеларија, итн. ● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декорација, со што нежност, чувство на топлина и романса, е ретка уметност, како убава како валцер. ● Практична настава : Овој тенок, едноставна подот светилка се зголемува осветлувањето на вашата студија, спална соба или дневна соба. ● Стабилна и безбедна : стабилна база обезбедува добра стабилност и спречува судир на деца или домашни миленици.Тоа е здрав абажур, која обезбедува добра заштита внатре.Ако има било какви прашања за овој производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, ние ќе го добие реши побрзо, што ќе даде најдобро решение во прв пат.Првиот-класа услуги на клиентите : задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, и ние секогаш сме подготвени да се обезбеди услуга;ви Служи 24 часа, служат вас е моето задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СОВРЕМЕНОТО ЖИВЕЕЊЕ СОБА TRIPOD ПОДОТ СВЕТИЛКА ОДГОВАРА на РАЗЛИЧНИ ДЕКОР ТЕМИ Натпреварот на современит

Ако вашиот кат светилка не ги исполнува вашите потреби, ве молиме испратете ни email и ние ќе ви одговори д

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Заврши / Боја : Антички Месинг.Превозот дава

но, повеќе како highend декор; дали вашата домашна стил е ретро или модерна, неговите стилски дизајн носи ва

Кат Светилка 1 Светлината.Кат светилка.Димензии : L 97.5 x H 184 см.Основната Големина Зголеми Врска : D : D 37.5 cm.С

Слим поле од нашата црна светлината тела е направен од висок квалитет на железо и на неговата површина к

✿ Бидејќи центарот на вниманието и различни луѓе имаат различни сфаќања за боја, може да биде одредена

Главата Големина : 6" X 8" Инчи, Висина : 43" инчи, Земјата Дијаметар : 18" инчи.Боја & Крај : Антички Бакар Заврши

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изгл

Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, роденден, денот на Благодарноста или Божиќ да родн

Дизајн : Ричард Пионер.Произведен Во : Италија.Оцени : Локација Оценка : Ул Наведени.Осветлување : Еден 50 В

Главата Големина : 6" X 8" Инчи, Висина : 43" инчи, Земјата Дијаметар : 18" инчи.Материјал што се Користи : Алумин

★ Елегантен и Стилски Дизајн,Овој кат светилка има висок квалитет абажур со нашата најдобра изведба.С

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Mayuhana Колекција.Дизајниран Од Страна На Toyo Ito.Достапен Во Црна Или Бела Боја.Материјал : Алуминиум И Fiberglass

Проверете сите делови и прибор на листата.Тоа е компатибилен големина и богата на естетска светлина за

Главата Големина : 6" X 8" Инчи, Висина : 43" инчи, Земјата Дијаметар : 18" инчи.Материјал што се Користи : Алумин

Тоа е многу погодна како подарок за Денот на Мајката, роденден, денот на Благодарноста или Божиќ да родн

Карактеристики и спецификации : Димензии : 22*140cm Color : White Power : 30 WMaterial : Железо + Plastic Process : Painted Voltage : AC 110240 VSuit

Арм структура во полиран алуминиум.Зглобовите, напнатост контрола на копчиња и држачи во полиран умреф

♥ 【16 Милиони Бои Менување & 8 Режими DIY Свој Простор】Со однапред технологија, оваа надградена smart подот

Чувство на ритуалот што го исполнува животот.Фокус насекаде.Трева здолниште светлина и сенка подот све

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ СВЕТЛИНА : Ова Ott Lite 18w подот светилка ќе се обезбеди идеална количина на осветлување бла

Арм структура во полиран алуминиум.Зглобовите, напнатост контрола на копчиња и држачи во полиран умреф

Please wait...