0
clear
  • Star Light Проектор, Галакси Светлина Проектор за Возрасни Ѕвездена Ноќ Светлина Проектор за на Плафон Океански Бран со Hi-Fi Bluetooth Звучник за Играта Соби
  • -20%
  • -20%
Star Light Проектор, Галакси Светлина Проектор за Возрасни Ѕвездена Ноќ Светлина Проектор за на Плафон Океански Бран со Hi-Fi Bluetooth Звучник за Играта Соби

Star Light Проектор, Галакси Светлина Проектор за Возрасни Ѕвездена Ноќ Светлина Проектор за на Плафон Океански

DEN 887.76

Достапност
Достапно за нарачка

Маглина(Ласерски Црвено) + вода бран (LED RGBW).【32 Осветлување Режими & проекција област до 538 ft2】✨ различни бои во комбинација со динамичен навечер проекција на различни брзини, направи да се чувствувате како лежи на океанот, под ѕвездите, да се стимулира имагинација .Маглина + Ѕвезда + Вода бран.Име На Производ : Ѕвездена Маглина Галакси Проектор.Маглина + Ѕвезда (ласерски само). 【Автоматски Тајмер Контрола】✨ вграден во 1 H и 2 H динамички го исклучите ѕвезда проектор светилка на тајмерот, на starlight проектор автоматски ќе се исклучи по одредено време.Galaxy таванот проектор има вградено во голема големина на говорникот возачот, кои можат да произведуваат кристал-како и јасност и разговори, можете да се чувствуваат повеќе реални музика.Употреба на роденден лица, празници, годишнини или за да додадете боја на овие специјални прилики.Нашата ѕвездена маглина галакси проектор светлина е одлична декорација за на различни прилики.Димензија : 4.Водениот бран (LED) само.Контрола : Прирачник копче / Далечински Управувач.Високо-квалитетна музика и ѕвезденото небо проекција се создаде романтична и релаксирачката атмосфера во ноќното небо.Маглина (Ласерски Црвено) Само.Само изберете вашиот омилен модел,и ќе имаат совршен соба за да го поминете некое семејство време со вашите деца. 【Bluetooth висока верност стерео звучници 】✨ На ѕвездена ноќ светлина е супер лесен за употреба и лесно да се поврзете со вашиот уред со Bluetooth!Можете да вметнете телото на маглина светлина проектор во ТФ мемориската картичка за да репродуцирате музика, или можете да ги изберете ја вашата омилена музика преку Bluetooth или USB.вклучува 15 боја режими, 3 спиење режими, 3 автоматски режими, 3 звук режими, 3 трепка режими.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нека вашиот вистински бои сјај опш брендирани боја се менува ноќ светлина.ТРИ НАЧИНИ на ОСВЕТЛУВАЊЕ Сол

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а

Направени од премиум пластичен материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба.Голема LED светла

Суперсветли LED Светилки До 20 Лумен излез, 6 компјутери супер светло SMD 2835 LED; светла доволно за да бидете с

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Едноставно приклучување во ѕидот и да се сврти на вклучување / исклучување на уредо

★ Безбеден за вас и вашето семејство На Ticent & Co 3 D Светилка користи високо квалитетни LED светлината која

8 инчен Извор на Светлина : RGBW Шарени LED ⛄【Копче за контрола&Автоматско вклучување / Исклучување На】Авт

СОВРШЕН BRIGHTNESS за Нашите паметни ноќ светлата обезбедуваат само вистинската количина на светлина за да

Нашите ноќ светлата обезбедуваат само вистинската количина на светлина за да прошетка низ вашиот дом, б

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а

Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.МУЛТИЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е

Нашите ноќ светлата обезбедуваат само вистинската количина на светлина за да прошетка низ вашиот дом, б

☁Уникатно дизајнирани за да додадете небесните присуство на секоја соба.Зрачи со мистична вибрации, де

Производ големина : 14 * 7.5 * 14.5 cm.Применливи фестивали : Деца Ден, СрединатаЕсенски Фестивал, Денот на Благ

Please wait...