0
clear
  • YUCHENGTECH Животинско Пелети Мелница Машина се Хранат Пелети Машина Храна Granulator Машина Храна Храна Пелети Машина за Правење со 4mm Мелење Плоча со Моторни (400 KG/H, 380V)
  • -20%
  • -20%
YUCHENGTECH Животинско Пелети Мелница Машина се Хранат Пелети Машина Храна Granulator Машина Храна Храна Пелети Машина за Правење со 4mm Мелење Плоча со Моторни (400 KG/H, 380V)

YUCHENGTECH Животинско Пелети Мелница Машина се Хранат Пелети Машина Храна Granulator Машина Храна Храна Пелети

DEN 5496.00

Достапност
Достапно за нарачка

Гарантен рок е една година, но ние ќе се обезбеди доживотно техничка поддршка.Ако треба да се промени други големини или треба повеќе брусни плочи, ве молиме контактирајте со нас.Штекер се хранат порт : Зголемена и проширува, и дизајн со baffles на двете страни спречува доводот од одлевање, и празнење е побрзо.Висока стабилност спојка : Изработени од нерѓосувачки челик, по висока температура борбата против третман, носат-отпорни, и издржливи, стабилна работа, ниско ниво на бучава.Answer : ___________________________ Note : feed granulator е опремен со 4mm мелење плоча од стандардните.Тоа е широко се користат во храна фабрики, фарми, риба езера, пасишта, zoos, одгледување на фарми, итн.【Карактеристики】▩ во Споредба со традиционалната храна granulators, тоа има голема работна ефикасност, висок излез и ниско ниво на косата.Параметар : Напон : 380 V Мотор моќност : 11 KW капацитет на Производство : 400kg/h Тежина : 235kg Големина : 125*46*100cm Мелење плоча дупка со дијаметар : 2-8мм (изборен) Примена предмет на мелење плоча : 2mm е погодна за папагал, thrush, врабец, индиго и други домашни птици.Притисокот ролери е integrally формирана без заварување, што е погодно за расклопување. 6mm е погодна за свињи, говеда, овци, кучиња, итн. 【Апликација】▩ На granulator не само што може да се користи за да се произведе голем број на живината се храни, но, исто така, може да се направи риболов мамка ,пет храна, како што се мачка на храна, и кучето на храна. 【Предности】▩ На хранат пелети произведени од страна на храна granulator имаат умерен ритам, мазна површина, и внатрешното созревање, така што хранливи состојки на храна може да се вари и се апсорбира добро.Притисок ролери и мелење плоча : Изработени од хром-манган челик, по висока температура изгасне, на отпорност на абење е 10-20 пати поголема од таа на обичните челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Veggie Таблети.Стапчиња за стакло.Содржи 27 % spirulina алги.За балансирана Исхрана.Идеален за дното задолжени з

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси ЦРВЕНА ТИГАР ГАЛАКСИ КОИ Halfmoon Машки X428 Јас гарантирам дека вашата р

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси TANCHO ДАЛМАТИНСКИ ГАЛАКСИ КОИ Halfmoon Машки X163 Јас гарантирам дека ваша

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА, ПУРПУРНА, ЦРВЕНО Rosetail Halfmoon Машки X502 Јас гарантирам дека вашат

Аквариум : Шушка Риба Храна Seachem е Nutri Diet шушка храна се добива четири нови вкусови Marine PlChlorella Снегулки, Р

1.【Важен параметар】:9.0 mm, за Големо куче 5mm за Мачка.Напон : 110 V; Фреквенција : 60 Hz; Производ брзина : 140 врт

Премиум исхрана наменета за уникатните потреби на папагали.Поддршка и промоција на здрав, среќен живот

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси НЕМО ТИГАР СИНА боја МЕТАЛИК ГАЛАКСИ КОИ Halfmoon Машки X84...

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА МЕРМЕР РОЗОВА ЗМЕЈ ПОРТОКАЛ КОИ Rosetail HM Машки X155 Јас гарантирам

Chelated Минерали, Стабилизирана Витамини, Забава форми.Omego 3 и 6 избалансиран 20% Пелети внатре секој NutriБери.

Вита Се Меша Секојдневна Исхрана Формула Со Тропско Овошје, Јаболка И Зеленчук Богат Со Витамин А Е Спец

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба Фенси СИНА МЕРМЕР ГАЛАКСИ Halfmoon Plakat HMPK Машки X377 Јас гарантирам дека вашата

Замрзнати рамен bloodworms се неодолива и фаворит за сите слатководни риби.Обезбедува основните хранливи ма

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба, ЦРВЕНО ВИОЛЕТОВА ЗМЕЈ Rosetail Halfmoon Машки X451 Јас гарантирам дека вашата риба

22 lb кеси, исто така, достапни во нашите ПРЕМИЈА и РАСТ ПЛУС формули.Идеално, година раст и развој на храна

Ќе Добиете 80+ во Живо Bluegill Риба (МАЛ) ГАРАНЦИЈА ЖИВ.Јас гарантирам дека вашата риба ќе бидат испратени во

Водната Желка Каснувања МекаВлажна Храна Е Специјално Приспособени За Да Се Привлечат И Да Го Стимулир

Ве молиме имајте во предвид : Сите производи фотографии се не е точно, производ во боја и големина може д

1.【Важен параметар】:5mm за Мачка 3мм за Птица.Напон : 110 V; Фреквенција : 60 Hz; Производ брзина : 140 вртежи во м

Ситеприродна бојаподобрување состојки за балансирана исхрана што ја зголемува имунолошкиот систем и г

Вие Ќе Добиете во Живо Betta Риба ОГРОМЕН Фенси СИНА МЕРМЕР ПОРТОКАЛ НЕМО КОИ Rosetail HM Женски X374 Јас гарантир

Стомакот Здравје / Colic Ризик.Herbals.Желатин / Тасев Биле.Prebiotics / Пробиотици.Квасец Култура.Неутрализира нег

Зоолошката градина Med ZM66 Тоне Кал & Мошус Желка Храна 2.15 оз.Без Вештачки Конзерванси, Бои или Flavors Sinking Pellet

Please wait...