0
clear
  • Црвено Dingo Рефлексивни Утлегар Куче Јака, Медиум
  • -20%
  • -20%
Црвено Dingo Рефлексивни Утлегар Куче Јака, Медиум

Црвено Dingo Рефлексивни Утлегар Куче Јака, Медиум

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Прилагодливи за совршено се вклопуваат.Овозможува максимална контрола над куче без ризик од гушење, или да избега од куче со поддршка надвор.Рефлексивни за безбедност.Шевовите-сите шевовите се пораби (не заварени) за максимална сила. 12-18-Инчен во должина, 3/4 инчи во ширина.Црвено Dingo рефлексивни Утлегар куче јака со тока коска клип.Овозможува максимална контрола над куче без ризик од гушење, или да избега од куче со поддршка надвор.Рефлексивни за безбедност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Јака Должина е прилагодлив од 7.5" да 11.5",која одговара за мачки и маче.Ве молиме мерка на вашата мач

7"(36cm50cm),ширина : 1"(2.7"(12cm), ширина : 2.Погоден за Различни домашни Миленици Вашето домашно милениче ќе го сак

Лесно да се носат и продавница!.Веќе не се грижите за лизгачки! 1 инч + 2 инчи, 2 пара со 4pcs, и 2 кул комбинаци

Големина : 7.511.02инчен јака за женските мачки, прилагодлив јака за повеќето кучиња и мачки.Пред купување н

Се вклопува 8 Во 12 Во Долги и 3 / 8 Во Широк.Направен во U S A Направена со вашата мачка е безбедноста и удобно

Погоден за повеќето затворен и активности на отворено.Убава и дарежлив, удобен за носење.Прави вашите м

Сите еластична, еластичен ткаени најлон јаки облека вашата мачка во безбедноста и удобноста.Се водат Тк

Удобно : миленичиња вест е специјален дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок з

1 ред на bling кристал кучето & мачки јаки.S големина : широк 0.5 инчи (1,5 см) , должина 12 инчи (30cm), Вратот 810.5 инчи

Јаки прилагодливи од 6.6 инчи да 11.8 инчи.Симпатична мачка јака е направен од премиум памучна ткаенина, тр

【1 ИНЧЕН BARBELL СТЕГИ ПОСТАВИТЕ】 ќе добиете 2 црна, 2 црвени barbell клипови и 2 клип јаки, доволно за да се задо

Лесен и мали, лесно да се преземе и да го носат.Лесно да се работи, добри перформанси.Се користи за отстра

Прилагодлив од 812 инчи, ве Молиме мерка вашето домашно милениче вратот дебелина пред купување.Мачката ј

Вратот : Прилагодлив од 8" 13".Ширина : 3 / 8" 12 компјутери / set, дојде со 12 различни бои / обрасци, лесна идентиф

Премиум Материјал : подигнат поводник е направен од висок квалитет на најлон материјал, удобно и дише, ц

TACO CHEWSDAY МИЛЕНИЧЕ МАТЕРИЈАЛИ : Taco вторник бил измислен за луѓето, па затоа измислил Taco Chewsdays за домашни ми

✅ ★Мултифункционален Тензија јаже : Ова фитнес опрема е сеопфатна, погоден за сите луѓе, тоа ќе можат да

Бар Пролет Јака : АБС материјал се справи, екопријателски и безбедно да се користи.Стега за Гира : Тока те

Убаво стокмено во Јапонија со традиционалните Кимоно print за да ги даде на вашиот кат изгледа единствен д

Please wait...